Edyta Pazura zapytana o filmy, w których jej mąż całuje inne kobiety. "Jesteś zazdrosna?". Była szczera

Przy okazji ostatniego Q&A, Edyta Pazura wyznała, jak podchodzi do tego, że jej mąż całuje w filmach inne kobiety. Odpowiedź prosta, ale gdyby zamienić role, mogłoby już nie być tak łatwo.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Edyta i Cezary Pazurowie od 12 lat tworzą udane małżeństwo i wychowują troje dzieci. Poznali się zupełnie przypadkiem, kiedy podróżowali pociągiem relacji Warszawa-Kraków. Aktor przyznaje, że kobieta od razu go urzekła, zadając proste i szczere pytania. Już wtedy wiedział, że stworzą miejsce, które w końcu będzie mógł nazwać domem.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność"

Edyta Pazura jest zła, kiedy mąż całuje inne? On mógłby zareagować zupełnie inaczej

Ostatnio Edyta Pazura ponownie zorganizowała Q&A na Instagramie. Jej mąż jest aktorem, a ta praca często stawia go przed różnymi wyzwaniami. Fani postanowili zapytać, czy nie przeszkadza jej to, że Cezary Pazura całuje na planie zdjęciowym inne kobiety.

Zawsze mnie to zastanawiało, czy oglądasz film/serial, w którym twój mąż całuje, jesteś zazdrosna? - pytali fani.

Celebrytka odpowiedziała jednoznacznie. Okazuje się, że Edyta Pazura ma do tego bardzo dojrzałe podejście i nie czuje się zazdrosna, kiedy Cezary Pazura całuje inne. Rozumie, że wciela się wtedy w pewną rolę. 

Jasne, że oglądam. Nie jestem zazdrosna, bo na ekranie jest inną postacią - odpowiedziała Edyta Pazura.

Celebrytka zaczęła się zastanawiać, czy gdyby to ona całowała się z innym mężczyzną na ekranie, jej mąż zareagowałby podobnie. Wydaje jej się, że w przypadku odwrócenia się ról, Cezary Pazura mógłby być dużo bardziej zazdrosny.

Ale w drugą stronę to by chyba tak nie zadziałało. Ciekawe, czy jak ja bym się całowała w filmie, to Czaro byłby zazdrosny.

Edyta Pazura zdradza, czy jest zazdrosna o mężaEdyta Pazura zdradza, czy jest zazdrosna o męża Instagram @edyta_pazura

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.