Weronika Marczuk zostawiła Cezarego Pazurę dla innego mężczyzny. Jak teraz wyglądają ich relacje?

Cezary Pazura i Weronika Marczuk przez lata uchodzili za zgrane małżeństwo. Informacja o ich rozstaniu dla wielu była prawdziwym szokiem. Teraz była żona aktora zdradziła, jak obecnie wyglądają ich relacje.

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl. 

Swego czasu Cezary Pazura i Weronika Marczuk byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Aktor święcił wówczas prawdziwe triumfy grając w filmach "Kiler" i "Kilerów 2-óch". Z kolei Weronika Marczuk, pochodząca z Kijowa, pracowała w Sopocie jako tancerka rewiowa. W 1995 roku para zdecydowała się na ślub cywilny. Ślub kościelny nastąpił osiem lat później. Małżeństwo chętnie udzielało razem wywiadów. Pokazywali się na licznych festiwalach i bankietach. Wiadomość o rozstaniu była szokiem dla wielu. 

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział, jak dba o formę. Dieta? Nic z tych rzeczy!

Cezary Pazura nie ma kontaktu z byłą żoną. To było jego życzenie

Na temat przyczyn rozpadu związku tancerki i aktora pojawiło się wiele spekulacji. Rozwiał je jednak sam Cezary Pazura, który poruszył ten temat w swojej książce "Byłbym zapomniał".

Tamten okres chciałbym wymazać z pamięci raz na zawsze. Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny.

Temat obecnych relacji Weroniki Marczuk z Cezarym Pazurą wypłynął podczas jej wywiadu z Jastrząb Post. 

Nie mamy relacji. To było życzenie mojego byłego męża, żebyśmy się nie kontaktowali, więc ja spełniam wszystkie życzenia wszystkich swoich przyjaciół byłych, obecnych. Milcząco zostało to zaakceptowane przez lata. Nie wiem, czy to się zmieni.

Warto podkreślić, że Cezary Pazura od 2009 jest w związku małżeńskim z Edytą Pazurą. Para pokazuje swoją prywatność w mediach i można odnieść wrażenie, że tworzą naprawdę udany związek. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.