Cezary Pazura pierwszy raz przyznał, dlaczego rozwiódł się z Weroniką Marczuk. Te słowa mogą ją zaboleć

Cezary Pazura jeszcze nigdy wcześniej nie wyjawił, dlaczego jego małżeństwo z Weroniką Marczuk się rozpadło. Teraz postanowił to zrobić.

Cezary Pazura jest obecnie szczęśliwym mężem Edyty Pazury, z którą ma troje dzieci: Antoniego, Amelię i Ritę. Dopiero u boku obecnej żony aktor odnalazł szczęście i prawdziwe uczucie. Wcześniej nie miał szczęścia w miłości, co opisał w swojej książce "Byłbym zapomniał".

Cezary Pazura o rozwodzie z Weroniką Marczuk

Nie jest tajemnicą, że Cezary Pazura ma na koncie dwa nieudane małżeństwa i burzliwe rozstania. Najpierw rozwiódł się z Żanetą, która była uzależniona od narkotyków i alkoholu. To rozstanie nim wstrząsnęło, chciał nawet odebrać sobie życie, ale na szczęście pomogli mu przyjaciele. Potem przyszedł czas na związek z Weroniką Marczuk. W wywiadach aktor obwiniał ją o rozstanie.

Jeżeli jesteś 12 lat z kimś i się z nim rozstajesz, to znaczy, że się nie znaliście jednak, na tym to polega. Akurat coś wygasa, coś się zmienia i nagle z bliskiego człowieka robi się dla ciebie ktoś obcy. Ty widzisz w oczach tego człowieka, że jesteś dla tego człowieka obojętnym. To jest najbardziej bolesne - mówił w programie "20m2 Łukasza".

Jednak dopiero w swojej książce Cezary Pazura przyznał, dlaczego w ogóle doszło do rozwodu z Weroniką, co teraz przypomina "Dobry Tydzień".

Tamten okres chciałbym wymazać z pamięci raz na zawsze. Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny.

Przypomnijmy, że zaledwie kilka tygodni temu Weronika Marczuk pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie powiedziała:

Mam nadzieję, że ojciec dziecka pozostanie anonimowy, po pierwsze dlatego, że takie jest jego życzenie, a po drugie dlatego, że byłam już żoną kogoś, kto był bardzo znany i wtedy ja byłam nieszczęśliwa, ale nauczyłam się to rozumieć, nauczyłam się z tym żyć.

Mimo że nie powiedziała wprost, kim był "ktoś bardzo znany", to jednak w materiale zostały pokazane archiwalne zdjęcia jej i Cezarego Pazury, nie pozostawiając miejsca na domysły. Widać więc wyraźnie, że oboje nie byli ze sobą szczęśliwi i nie wspominają dobrze wspólnych lat.

 KM

Teraz Cezary Pazura jest szczęśliwy u boku Edyty. Zobaczcie, jak spędzają razem wakacje:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.