Córka zaskoczyła Cezarego Pazurę trudnym pytaniem o zmarszczki. Aktor wybrnął po mistrzowsku. Uratowało go poczucie humoru

Edyta Pazura pochwaliła się zabawną anegdotą. Przy okazji zdradziła, jakim ojcem jest Cezary Pazura. Ta historia rozbroiła internautów.

Edyta Pazura chętnie publikuje w mediach społecznościowych rodzinnie zdjęcia. Blogerka coraz częściej zdradza też fanom anegdotki dotyczące jej bliskich. Tak było też i tym razem. Pazura opisała na Instagramie zabawną sytuację, której bohaterami byli jej starsza córka Amelia oraz Cezary Pazura. Chodziło o zmarszczki na czole aktora. 

Przypomniała mi się jedna historia związana z małą Amelką. Jak miała 4 lub 5 lat usiadła na Czarka kolanach i bacznie mu się przyglądała przez dłuższą chwilę. Po paru minutach milczenia (co raczej jej się nie zdarzało) zapyta się: Tato, a czemu Ty masz na czole tak dużo pasków? Oczywiście chodziło o zmarszczki. Czarka wcięło, ale wybrnął dzielnie: Bo ja jestem zebra, Dziecko... Na dodatek całe życie się dziwie, dlatego tak właśnie marszczy mi się czoło... - przeczytali fani blogerki. 
 

Edyta Pazura rozśmieszyła fanów

Historia niezwykle spodobała się internautom. Pod postem szybko pojawiło się więc mnóstwo komentarzy. 

Dobre wytłumaczenie. 
Czaruś ze wszystkiego wybrnie. Uwielbiam.
No uratowało pana Czarka poczucie humoru i szybkie myślenie. Córeczka super, po tatusiu wie, co powiedzieć już od małego - pisali. 

Was też rozbawiła ta historia?

AG 

Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.