Więcej o rozprawie Johnny'ego Deppa i Amber Heard przeczytacie na Gazeta.pl
Amber Heard i Johnny Depp od kilku tygodni walczą w sądzie, po tym jak aktor pozwał byłą żonę o zniesławienie. Proces jest medialny i emitowany na różnych kanałach, śledzą go fani na całym świecie. Aktorzy na oczach widzów opowiadają o tym, do czego miało między nimi dochodzić. Amber Heard wspomniała, że mąż miał złamać jej nos w 2014 roku oraz że musiała po nim sprzątać, gdy przez używki miał problem z jelitami. Johnny Depp także nie ukrywał prywatnych szczegółów z ich wspólnego życia, przyznał, że sam jest ofiarą przemocy i oskarżył byłą żonę, że np. załatwiła się do łóżka. Ostatnio pojawiła się natomiast romantyczna historia o tym, jak wyglądał ich pierwszy pocałunek.
Johnny Depp i Amber Heard poznali się w 2009 roku na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Oboje byli wtedy w związkach. Aktorzy zagrali romantyczną scenę pod prysznicem, która zmieniła ich podejście do siebie. Wtedy doszło do ich pierwszego pocałunku, który "zatarł granicę między relacją profesjonalną a intymną".
Czułam chemię. Czułam też tę inną rzecz, która wykroczyła poza moją pracę. Johnny też to czuł - wspominała na sali sądowej.
Dodała też, że po odegraniu sceny odwiedziła go w przyczepie. Panowało między nimi napięcie. Depp nawiązał wtedy do ich pocałunku i powiedział: "Mniam". Nie tylko aktorka oceniła, że moment pod prysznicem stał się przełomowy. Także aktor opowiadał, że ich pocałunek był wyjątkowy. Podczas zeznań nie krył emocji.
Myślę, że w pocałunku pod prysznicem było coś prawdziwego. Ten moment... Czułem coś, czego nie powinienem czuć, choć była to tylko scena. Ona miała wtedy żonę, ja miałem Vanessę - stwierdził.
Amber Heard dodała też, że po zakończeniu zdjęć Johnny Depp wysyłał jej prezenty. Wśród nich znalazła się sukienka, którą nosiła w filmie oraz drogie książki kolekcjonerskie i gitary. Ona jednak czuła się nieco poddenerwowana rozwojem ich relacji, ponieważ oboje mieli partnerów.
Ich relacja nabrała tempa dwa lata później, kiedy ruszyli w trasę promującą film. Wtedy odwiedziła aktora w pokoju i po raz kolejny doszło do pocałunku.
Siedzieliśmy na kanapie i rozmawialiśmy. Piliśmy czerwone wino. Czuć było napięcie. Wstałam i gdy chciałam wyjść, on chwycił mnie za twarz z obu stron, tak jak podczas kręcenia sceny w filmie i pocałował mnie, a ja to odwzajemniłam - zeznała.
Heard dodała, że zakochali się w sobie. Wspominała, jak podróżowali po okolicy i rozmawiali o filmie, w którym razem zagrali.
Spędziliśmy razem noc w moim pokoju hotelowym - dodała.
Podjęli też decyzję o rozstaniu z partnerami. Aktorka zerwała z Tasyą van Ree, a aktor rozstał się z Vanessą Paradis. Dwa lata później Johnny Depp oświadczył się ukochanej, a ślub wzięli w 2015 roku. Rok później Amber Heard wezwała do ich domu policję. Twierdziła, że jest ofiarą przemocy domowej. Od tego momentu toczy się między nimi walka.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Polski pisarz został przyłapany na okradaniu klientów sklepu na Islandii. Wydał oświadczenie
Cichopek chciała ściągnąć syna na ślub. Hakiel zdradził, dlaczego Adam się nie pojawił. "Próbowała robić podchody"
t.A.T.u. wróciły i znowu całowały się na scenie. Ekspert wprost, czy coś im za to grozi w Rosji
Marta Nawrocka ma 39 lat i formalnie jest na emeryturze. "Wiem, jak to brzmi"
Doda ostro o związku Kaczorowskiej i Rogacewicza. "Będzie bardzo przez to cierpiała"
Nawrocka nie dopuszcza obsługi pałacowej do swojego prania. Zdradza, dlaczego
Królikowski na rozprawie rozwodowej. A Opozda? Tego nikt się nie spodziewał
Hakiel o czułościach Rogacewicza i Kaczorowskiej w "TzG". Nie będą zadowoleni
Druzgocące wieści. Nie żyje raper Pono. Słowa Sokoła przejmują