Amber Heard wypróżniła się w łóżku Johnny'ego Deppa, a internauci śmieszkują. Powstała nawet piosenka. To hit

Opinia publiczna na całym świecie usłyszała od Johnny'ego Deppa, że Amber Heard wypróżniła się w łóżku. Sprawa jest tak absurdalna, że do skomentowania jej niezbędna jest duża dawka ironii.

Więcej informacji i ciekawostek na ten temat znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Od 11 kwietnia trwa sądowa batalia pomiędzy Johnny'm Deppem a Amber Heard. Przypomnijmy, że aktor żąda od byłej żony 50 milionów dolarów odszkodowania za pomówienie o gwałt i przemoc fizyczną. Cały proces od początku jest transmitowany w telewizji, przez co opinia publiczna poznaje najbardziej prywatne szczegóły z życia byłych małżonków. Podczas zeznań Depp opowiedział m.in. o słynnej już sytuacji, gdy Amber wypróżniła się w łóżku. I to po tej stronie, w którym aktor zwykle się kładł. 

Zobacz wideo O co chodzi w konflikcie Johnny'ego Deppa i Amber Heard?

Internauci naśmiewają się z Amber Heard, która zostawiła kał w łóżku

Niedawno zeznania aktora dobiegły końca. Wcześniej 58-latek opowiedział, jak po jednej z awantur z Amber otrzymał telefon od gosposi, która po jego stronie łóżka znalazła przykryte pościelą odchody. Aktor był przekonany, że była to sprawka byłej żony. Tak też zeznał w sądzie. Jego była żona twierdziła, że odchody pozostawił jeden z psów. Cóż, nie przemyślała tego chyba, bo oboje z aktorem opiekowali się yorkami, które ważyły około dwóch kilogramów każdy. W końcu prawda wyszła na jaw - szofer Deppa powiedział w sądzie, że kiedy odwoził aktorkę na festiwal Coachella, ta opowiedziała mu o fekalnym incydencie, wyznając, że odchody w łóżku były jej. O absurdalnym wydarzeniu dowiedział się cały świat, a w internecie pojawiło się mnóstwo memów, które w mniej lub bardziej zabawny sposób wyśmiewają całą sprawę.

Amber Heard bohaterką memówAmber Heard bohaterką memów Fot. paczaizm.pl

Nie wiemy, czy bawi was tego typu humor. Jeśli tak, to z pewnością następne memy jeszcze bardziej wam się spodobają.  Niemal codziennie memy z Heard w roli głównej znajdziecie na InsatStories Make Life Harder. Trzeba przyznać, że Jakobe Mansztajn i Karolina Bacia, którzy prowadzą profil, serwują doskonały content. 

Amber Heard to zrobiłaAmber Heard to zrobiła Fot. Instagram/ make_life_harder

Memy o Amber HeardMemy o Amber Heard instagram.com/ make_life_harder

Równie trafnie i ironicznie z incydentu z fekaliami żartuje sobie Michał Marszał z Tygodnika "Nie".

Memy o Amber HeardMemy o Amber Heard instagram.com/ michalmarszal

Memy z Amber HeardMemy z Amber Heard Fot. Instagram/ michalmarszal

Użytkownicy Twittera też nie próżnują. 

Nie tylko Twitter pełen jest prześmiewczych obrazków. Instagram nie chce pozostać w tyle.

 
 

A co powiecie na wyznanie Johnny'ego Deppa w połączeniu z klasycznym utworem "Nothing Else Matters" grupy Metallica? Tego po prostu nie da się odsłuchać. Ta przeróbka utworu to już hit, który stał się wiralem. 

 

Na koniec mamy dla was obrazek, który w krótkich słowach mówi nam, jak rozwijał się związek walczących dziś ze sobą w sądzie aktorów.

Cóż, mamy śmiałe przekonanie, że o batalii sądowej, której właśnie jesteśmy świadkami, internet jeszcze długo nie zapomni. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.