Agnieszka Kaczorowska planuje budowę willi we Włoszech. Ma konkretne wymagania

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela planują wyprowadzkę na stałe do Włoch? Jak się okazuje, ten kraj ma dla nich szczególne znaczenie. Gwiazda "Klanu" wyjawiła, że jej największym marzeniem jest nieruchomość w Toskanii. Celebrytka ma jasno sprecyzowane wymagania.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Agnieszka Kaczorowska w mediach społecznościowych regularnie pokazuje, jak mieszka. Najczęściej można podejrzeć, jak gwiazda urządziła pokoje córek, ale nie brakuje kadrów z łazienki, czy klimatycznego salonu z elementami drewna. Aktorka razem z mężem Maciejem Pelą marzą o zakupie nieruchomości we Włoszech, gdzie się pobrali. O wymarzonym domu Kaczorowska opowiedziała w wywiadzie dla Jastrząb Post. - Tam się fantastycznie czujemy - przyznała. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni mogą dom w Polsce, zamienić na posiadłość na Majorce. Te gwiazdy zainwestowały w nieruchomości za granicą

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela: Przy jednym dziecku był high life

Agnieszka Kaczorowska o wymarzonej willi we Włoszech. Ma konkretne wymagania 

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post ujawniła, że jej wielkim marzeniem jest własna nieruchomość w Toskanii. Aktorka i Maciej Pela cztery lata temu właśnie w tym miejscu przysięgali sobie miłość i chcieliby móc tam mieszkać. 

Jest to nasze marzenie. Ja nie bez przyczyny w ten sposób zażartowałam na Instagramie na Prima Aprilis. Uważam, że wszystko, co wypowiadamy, ma ogromną moc. Nawet jak żartujemy, to żartujmy mądrze. (...) Nie mamy tego jeszcze przerobionego na cel, który jest w danym momencie do zrealizowania. Jest to po prostu na razie w chmurach. Tam braliśmy ślub. Tam się fantastycznie czujemy - przyznała aktorka.

Małżeństwo jeszcze nie poczyniło żadnych kroków, by być bliżej realizacji marzenia, jednak gwiazda dokładnie wie, czego chce. Jak sama przyznała, jeszcze nie zdecydowali, czy chcieliby zainwestować w dom czy apartament, jednak jedna rzecz jest niezmienna. Kaczorowska chciałaby mieć ogródek, skąd mogłaby podziwiać piękne krajobrazy i spędzać czas z córkami na świeżym powietrzu. 

Na pewno z kawałkiem trawy. My lubimy żyć w okolicznościach natury. Teraz też mamy ogródek. Niezależnie od tego, czy byłby to dom, czy apartament musiałby być dostęp do trawy, ziemie, do tego, aby każdego poranka móc wyjść na słońce i spojrzeć w niebo.

Zastanawiamy się, czy tancerka porzuci pracę na planie "Klanu". Jesteście gotowi na odejście Bożenki? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.