Kasia Tusk ozdobiła już dom na Wielkanoc. Agnieszka Kaczorowska też, ale miała pomocnicę

Gwiazdy przygotowują się do świąt. Kasia Tusk pochwaliła się eleganckimi ozdobami, a Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak z córką przygotowuje dekoracje.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Chociaż pogoda za oknem przypomina raczej klimat Bożego Narodzenia, to jednak już za dwa tygodnie na polskich stołach królować będą jajka i żurek. Wiele osób już teraz zaczyna się do świąt przygotowywać. Wśród nich są Kasia Tusk i Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska ćwiczy z córką na rękach

Kasia Tusk i Agnieszka Kaczorowska ozdabiają mieszkania

Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z dziećmi. Teraz na Instagramie pokazała, jak wraz ze starszą córką przygotowuje dom na święta. W opisie fotografii wyznała, że lista wielkanocnych potraw jest gotowa.

Postanowiliśmy zacząć przygotowania do Wielkanocy i wiosennie udekorować dom pomimo śniegu za oknem. Planujemy również, jak przystroić stół za dwa tygodnie, ponieważ robimy święta dla całej rodziny. Trochę nas będzie. Lista potraw już gotowa i zadania przydzielone.
 

Swoimi przygotowaniami do świąt pochwaliła się również Kasia Tusk. Na Instagramie pokazała elegancką, wielkanocną dekorację. Na udostępnionych zdjęciach widać charakterystyczne zajączki w białym kolorze i odpowiednio ozdobione talerze.

 

Nie będziemy się spieszyć i wstrzymamy się jeszcze ze świątecznymi życzeniami. Wyrazimy za to nadzieję, że świąteczne przygotowania Kasi Tusk i Agnieszki Kaczorowskiej przebiegną bezproblemowo i w rodzinnej atmosferze. I że śnieg się roztopi. Tego życzymy już teraz!

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.