Oni mogą dom w Polsce, zamienić na posiadłość na Majorce. Te gwiazdy zainwestowały w nieruchomości za granicą

To, jak mieszkają gwiazdy, nie przestaje ciekawić fanów. Wiele znanych osób decyduje się na to, by uchylić rąbka tajemnicy i pokazać w mediach społecznościowych, jak wyglądają ich domy. Sporo z nich zainwestowało w nieruchomość poza granicami kraju. Kto dorobił się domu w ciepłych krajach?

Więcej informacji na temat domów gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Sława nie trwa wiecznie. Dlatego wiele znanych osób korzysta z chwili popularności i kuje żelazo, póki gorące, inwestując w zagraniczne nieruchomości. Przedsiębiorczości nie można odmówić tym gwiazdom, które postanowiły zainwestować w nieruchomość poza granicami kraju. Kto ma dom na Majorce, w Hiszpanii czy w Meksyku? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak mieszkają księżna Kate i książę William? Przyjrzeliśmy się wnętrzom słynnego Pałacu Kensington

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zdradza, kim będzie jej starszy syn. Szuka mieszkania za granicą

Te gwiazdy zainwestowały w nieruchomości poza granicami kraju

Mówi się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wraz z rozwojem kariery, niektóre gwiazdy podjęły decyzję o zakupieniu domu z dala od kraju, w którym mieszkają. 

Anna i Robert Lewandowski jakiś czas temu kupili dom na Majorce, która okazała się ich miejscem na ziemi. To tu spędzają rodzinne wakacje, podczas których odpoczywają i szaleją w wodzie. Za willę utrzymaną w stylu boho mieli zapłacić ponad 3,5 mln. euro. 

ZOBACZ: Czy to nowa willa Lewandowskich warta 3,5 mln euro? Dokładna analiza zdjęć jasno wskazuje, że tak. Bajeczna posiadłość

Te gwiazdy zainwestowały w nieruchomości poza granicami krajuTe gwiazdy zainwestowały w nieruchomości poza granicami kraju Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

Beata Kozidrak może pochwalić się kilkoma zagranicznymi posiadłościami. Jeden z jej domów zlokalizowany jest w Marbelli, mieście w południowej Hiszpanii. Wokalistka wyjątkowe miejsce traktuje jako ucieczkę od problemów życia codziennego. Zawsze może liczyć na piękną pogodę i chwile anonimowości. 

Te gwiazdy zainwestowały w nieruchomości poza granicami krajuTe gwiazdy zainwestowały w nieruchomości poza granicami kraju Fot. Instagram/ beatakozidrak

Natalia Siwiec spełniła swoje marzenie i zakupiła dom w Meksyku, gdzie zatrzymała się na dłużej w 2021 roku. Nieruchomość wymaga remontu, ale dumna celebrytka już pokazuje, jak się urządza. 

Natalia Siwiec i dom w TulumNatalia Siwiec i dom w Tulum fot. Instagram @nataliasiwiec.official

Agata Młynarska również zainwestowała w nieruchomość w Hiszpanii. Dwa lata temu spędziła w tym domu kilka miesięcy, gdy wyszło na jaw, ze razem z mężem zakazili się COVID-19. 

Te gwiazdy zainwestowały w nieruchomości poza granicami krajuTe gwiazdy zainwestowały w nieruchomości poza granicami kraju Fot. Instagram/ agata_mlynarska

Ewa Chodakowska nie pierwszy raz udowodniła, że ma głowę do biznesu. Trenerka wyszła za mąż za Greka i dzieli swoje życie pomiędzy Warszawą a Grecją, gdzie mają swój dom. Niedawno poinformowała fanów, że kupiła wraz z mężem hotel w Grecji. 

Ewa Chodakowska z mężemEwa Chodakowska z mężem fot. instagram.com

Patrycja Markowska uwielbia podróżować. Kilka lat temu, gdy przechodziła kryzys z mężem, stwierdzili, że najlepszym sposobem na kłótnie będzie zmiana otoczenia.  Kupili dom w Hiszpanii, niedaleko Barcelony

Patrycja MarkowskaPatrycja Markowska Instagram/patrycja_markowska_official

Jak donosił portal Party, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan również kupili dom w ciepłych krajach. Padło na Tajlandię, która ich w sobie rozkochała. Dom ma znajdować się na jednej z wysp blisko plaży.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan instagram.com/m_rozenek/

Kazik Staszewski dorobił się domu na Teneryfie. Lider zespołu Kult uwielbia tam wypoczywać, podziwiając piękne okoliczności przyrody. 

'Kler' - premiera filmu. Kazik Staszewski'Kler' - premiera filmu. Kazik Staszewski KAPIF.pl

Agnieszka Radwańska kupiła już w życiu kilka mieszkań na własność. Emerytowana tenisistka zainwestowała również w luksusowy apartament, w centrum Miami. 

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt świętują drugą rocznicę ślubuAgnieszka Radwańska i Dawid Celt świętują drugą rocznicę ślubu Screen / Facebook / Agnieszka Radwańska

Trzeba przyznać, że możliwość wyrwania się z Polski podczas zimy, do własnego domu w ciepłych krajach jest prawdziwym luksusem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.