Agnieszka Kaczorowska zna powód rozstania Cichopek i Hakiela. "My dużo wiemy, co dzieje się za kulisami"

Agnieszka Kaczorowska skomentowała rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Tancerka zasugerowała, że wie co działo się między małżonkami.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Gdy Katarzyna Cichopek wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że jej małżeństwo się rozpadło, fani byli w szoku. Do mediów nie dochodziły żadne sygnały mówiące o tym, że para przechodzi tak poważny kryzys. Rozstanie nie zaskoczyło jednak wszystkich. Agnieszka Kaczorowska właśnie dała do zrozumienia, że wie o tej parze naprawdę dużo. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek chwali się talentem córki

Agnieszka Kaczorowska nie była zaskoczona rozstaniem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela?

Media cały czas zastanawiają się, co było przyczyną rozpadu popularnego małżeństwa. Do tej pory wiemy na ten temat niewiele. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Marcin był zazdrosny o sukcesy zawodowe żony. Być może więcej na ten temat mogłaby powiedzieć Agnieszka Kaczorowska. Gwiazda w rozmowie z portalem Jastrząb Post została zapytana o to, jak zareagowała na wieść o rozpadzie związku Cichopek i Hakiela. Tancerka nie chciała odpowiedzieć na to pytanie, ale zasugerowała, że jej wiedza na temat byłej pary jest znacznie większa niż innych.

Nie powiem, jak zareagowałam, bo my dużo wiemy, co dzieje się za kulisami. Ja życzę wszystkim ludziom szczęścia. Czy są razem, czy nie są razem, to najważniejsze, żeby byli szczęśliwi. Jeżeli ich szczęście jest wtedy, gdy nie będą ze sobą, to niech będą szczęśliwi.

Do tej pory Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie opowiedzieli publicznie o powodach rozpadu swojego małżeństwa.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.