"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam wspomina podróż poślubną. Dodał nagranie. Tego nie było w telewizji

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieścił w sieci nagranie wykonane podczas jego podróży poślubnej z Patrycją. Z rozrzewnieniem wspomina tamten czas. Wideo wiele mówi o relacji pary.

Więcej o popularnych programach telewizyjnych przeczytacie na stronie Gazeta.pl

Siódma edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to kolejne trzy pary, które swoje serca oddały w ręce ekspertów. Widzowie mieli już okazję obejrzeć wesela oraz podróże poślubne małżonków. Patrycja i Adam to najmłodsza para, która początkowo nie wzbudziła entuzjazmu u widzów. W ostatnim odcinku jednak wszystko zaczęło się odwracać, a mąż i żona zaczęli niespiesznie budować relację. Nagrania były realizowane kilka miesięcy temu, lecz Adam postanowił wrócić pamięcią do tych wyjątkowych chwil i zamieścił w sieci prywatne wideo z pierwszego małżeńskiego wyjazdu.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam wspomina podróż poślubną. Dodał prywatne nagranie

Adam i Patrycja nie od razu przekonali do siebie widzów. Panna młoda przed ślubem była tak zdenerwowana, że nie mogła opanować stresu. Polały się łzy. Podczas wesela odetchnęła z ulgą. Oboje przypadli sobie do gustu. Mimo że w wyemitowanym odcinku z podróży poślubnej nie pokazano, by dużo ze sobą rozmawiali, kolejne dni spędzone razem udowodniły, że między nimi rodzi się uczucie. Adam zorganizował romantyczną kolację, a Patrycja była pod wrażeniem męża. Nie tylko ona. Widzowie coraz cieplej wypowiadają się o tej właśnie parze.

Teraz Adam dodał na Instagramie nagranie wykonane w pokoju hotelowym, w którym z Patrycją spędzili pierwsze dni po ślubie. Na wideo widać, jak uczestnik otwiera butelkę musującego wina.

Pierwsze wspólne Prosecco - zapowiada na nagraniu.

Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem, a bąbelki wymknęły się spod kontroli i wino wylało się na podłogę. W tle słychać śmiech Patrycji, która nagrywała męża. 

Miałem nie strzelić, nie wyszło - zaśmiał się.

Co prawda Adam nie zdradził, jak potoczyła się jego relacja z Patrycją, lecz w tagach można wyczytać, że jest szczęśliwy i są to dla niego miłe wspomnienia. Dodał także zabawny opis:

Co będzie ulane, nie będzie zmarnowane.

W najnowszym odcinku, który jest już dostępny na Playerze, małżeństwo spędzi ze sobą dużo czasu, spacerując i poznając okolicę. Oboje przyznają, że obecność kamer nieco ich krępuje. Myślicie, że Patrycja i Adam przetrwają próbę i będą razem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.