Cichopek wyjechała na wakacje, a Hakiel pokazał, jak wygląda jego dzień. Ujęcia z sypialni i łazienki, to początek

Fani zastanawiają się, jak Marcin Hakiel radzi sobie odkąd rozstał się z Katarzyną Cichopek. Tancerz postanowił zaspokoić tę ciekawość i udostępnił na Instagramie filmik, na którym pokazuje swój standardowy dzień.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek wciąż nie schodzą z medialnych nagłówków. Ostatnio prasa informowała, że aktorka poleciała wraz z dziećmi na Wielkanoc do Dubaju. Fani zastanawiali się, jak ojciec Adama i Heleny poradzi sobie bez nich w święta. Tancerz na Instagramie udowodnił, że nie załamuje się i pokazał, jak wyglądają jego ostatnie dni.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zaprezentowała się w makijażu z czerwonymi ustami

Marcin Hakiel pokazuje, jak wygląda jego dzień

Odkąd opinią publiczną wstrząsnęła informacja o rozstaniu Cichopek i Hakiela, tancerz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Mężczyzna udowadnia, że z powodu rozwodu nie zamierza rozpaczać i regularnie publikuje zdjęcia z siłowni i treningów tanecznych. Na fotografiach jest uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii. Teraz pokazał, jak wygląda jego standardowy dzień. Opublikował na Instagramie filmik, w którym widzimy, co robi od momentu, kiedy wstanie z łóżka. 

Odpowiadając na wasze pytanie, jak wygląda mój dzień - voilà! Właśnie tak.
 

Na nagraniu widzimy Marcina Hakiela zaczynającego dzień od mycia zębów. Później przegląda skrzynkę e-mail, a następnie prowadzi zajęcia taneczne. To jednak nie koniec, potem czeka go jeszcze trening na siłowni. Gwiazdor na filmie cały czas jest uśmiechnięty. Wydaje się, że rozwód z Katarzyną Cichopek nie odebrał mu radości z życia. Mamy nadzieję, że to się nie zmieni i Marcin Hakiel pozostanie optymistą. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.