Beckhamowie nie oszczędzali na prezencie ślubnym. Brooklyn i Nicola mogli poczuć się jak Meghan i Harry

Rodzice Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz nie szczędzili wydatków nie tylko na ceremonię, lecz także na podarunki dla młodej pary. Świeżo upieczeni małżonkowie odebrali od Victorii i Davida Beckhamów kluczyki do sportowego samochodu.

Więcej o ślubach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

O ślubie Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz mówi się już jako o jednej z największych imprez tego roku. Syn słynnej na całym świecie power couple i dziedziczka gigantycznej fortuny 9 kwietnia powiedzieli sakramentalne "tak" w posiadłości ojca Peltz na Florydzie. Na wydarzeniu stawiły się osobistości i legendy ze świata show-biznesu, w tym Madonna, Elton John czy koleżanki matki pana młodego z zespołu Spice Girls. Jak informuje "Daily Mirror", organizacja wesela pochłonęła trzy miliony funtów (ok. 16 mln zł). Paparazzi wyśledzili również, że Victoria i David Beckhamowie wręczyli synowi i jego żonie kluczyki do odrestaurowanego jaguara XK140.

Zobacz wideo Wersow o przygotowaniach do ślubnych

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wybrali się na przejażdżkę w prezencie ślubnym

Jak dowiedział się "Daily Mirror", rodzice pana młodego podjechali sportowym samochodem na niedzielny brunch, który odbył się dzień po uroczystości, a następnie przekazali prezent młodej parze. Auto to w pełni odrestaurowany i zelektryfikowany błękitny jaguar XK140 z 1954 roku.

Małżonkowie nie zwlekali z wypróbowaniem nowego auta i natychmiast udali się na przejażdżkę. Co ciekawe, jaguar XK140, który sprezentowali dzieciom Beckhamowie, jest łudząco podobny do tego, który książę Harry i Meghan Markle wykorzystali w dniu swojego ślubu. Syn księcia Karola i księżnej Diany wiózł żonę elektrycznym jaguarem w bardzo podobnym kolorze.

Podobnie jak cztery lata temu w przypadku Meghan Markle, cały świat zachwyca się obecnie suknią ślubną Nicoli Peltz. Na swój wielki dzień wybrała kreację od Valentino, nad którą prace trwały przez rok. Imponującym i iście królewskim dodatkiem do stroju Peltz, który zwracał największą uwagę, był gigantyczny tren.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.