Avril Lavigne zaręczyła się. Kto jest jej wybrankiem? To znany muzyk

Avril Lavigne przyjęła zaręczyny od swojego ukochanego. Para podzieliła się na Instagramie zdjęciami z romantycznych oświadczyn w Paryżu.

Więcej informacji na temat programów rozrywkowych na stronie głównej Gazeta.pl

Kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne przyjęła oświadczyny muzyka Mod Suna. Radosną wieścią podzieliła się w mediach społecznościowych, publikując romantyczne zdjęcia prosto z Paryża. Pod wpisem gwiazdy posypały się gratulacje zarówno fanów, jak i celebrytów.

Agnieszka Woźniak - StarakAgnieszka Woźniak-Starak została ikoną stylu. Nawet jej zdarzały się wpadki

Avril Lavigne przyjęła zaręczyny

Na zdjęciu widzimy Lavigne i klęczącego przed nią partnera Mod Suna. Fotografia została wykonana w Paryżu - w tle widzimy wieżę Eiffla. To właśnie tam wokalistka przyjęła zaręczyny od ukochanego. W opisie czytamy:

Tak! Kocham cię na zawsze. Niedziela, 27 marca 2022 - napisała wokalistka.
 

Gwieździe pogratulowała m.in. Kourtney Kardashian, która skomentowała post emoji serca. O podobny wpis pokusił się Mod Sun, który okazał się być bardziej wylewny. Mężczyzna w opisie do tej samej fotografii napisał:

Odkąd cię poznałem, wiedziałem, że jesteś tą jedyną. Na zawsze do końca naszych dni. Miałem sen, w którym oświadczyłem się w Paryżu. Wyciągnąłem pierścionek i poprosiłem, abyś go założyła. Klęczałem i patrzyłem prosto w twoje oczy. Jesteś zbyt piękna, żeby moje słowa to opisały. Złapałem cię za rękę i wziąłem ostatni oddech... Powiedziałem: wyjdziesz za mnie? Odpowiedziałaś: tak. Kocham cię, Avril - napisał Mod Sun.
 

Kim jest Mod Sun?

Mod Sun, czyli Derek Ryan Smith, to 35-letni wokalista, raper, kompozytor i autor tekstów. Jest też producentem, malarzem i poetą. Na koncie ma trzy albumy studyjne. Czwarty ma ukazać się w tym roku. Para poznała się przy okazji pracy nad utworem "Flames", który znalazł się na płycie Mod Suna "Internet Killed The Rockstar".

Więcej o: