Julia Wieniawa dosadnie o aferach Antka Królikowskiego. "Nie rozumiem jego zachowań"

Julia Wieniawa w rozmowie z portalem Pomponik.pl zdradziła, co sądzi na temat afer dotyczących Antoniego Królikowskiego. Jak aktorka ocenia zachowanie byłego partnera?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Antoni Królikowski nie przestaje zaskakiwać. W ostatnim czasie jego nazwisko nie znika z medialnych nagłówków. Informacja o porzuceniu ciężarnej żony nie przysporzyła mu fanów i mocno nadszarpnęła jego wizerunek. Jakby tego było mało, kilka dni temu wybuchła kolejna afera z jego udziałem. Aktor chciał wypromować własną galę MMA, zapowiadając pojedynek sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełeńskiego. Po fali krytyki jaka go spotkała, Królikowski wycofał się ze skandalicznego projektu. Co o tym wszystkim sądzi Julia Wieniawa?

Zobacz wideo Julia Wieniawa zapowiada, że nie udzieli już nigdy większego, szczerego wywiadu

Julia Wieniawa szczerze o aferach Antka Królikowskiego

Pomimo tego, że od rozstania Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego minęło już kilka lat, to aktorka nie ukrywa, że wciąż trudno jej oceniać Antka Królikowskiego. Celebrytka przyznała, że jest jej przykro z powodu sytuacji, w jakiej aktualnie znalazł się jej były partner.

To jest takie ocenianie... Ja mam sentyment do tej osoby. Jest mi po prostu przykro, kiedy widzę, co się u niego dzieje. Mogę to tylko z boku obserwować, ale życzę mu dobrze. Nie mam do niego takiej nienawiści jak cała Polska. Mam troszkę taki żal, że "kurczę, czemu on to robi". Nie rozumiem jego zachowań, ale nie mam do niego nienawiści. Dobrze, że się odetnie na jakiś czas.

Wieniawa zaznaczyła, że najważniejsze jest dla niej, iż Królikowski podjął decyzję o wprowadzeniu zmian. Aktorka dobrze mu życzy i ma nadzieję, że szybko poradzi sobie ze wszystkimi problemami.

Było to słabe i jest to słabe, ale cieszę się, że Antek się z tego wycofał i mam nadzieję, że wróci na dobrą stronę mocy po prostu - powiedziała.

Julia Wieniawa została również zapytana o, to co sądzi na temat relacji Królikowskiego i Joanny Opozdy. W tym przypadku jej odpowiedź była tajemnicza.

A tego to akurat nie rozumiem, bo wiesz, nikt nie zna prawdy. Kij ma zawsze dwa końce.

W dalszej części wypowiedzi dodała, że wolałaby jednak nie komentować tej sprawy. Zaznaczyła, że zarówno Królikowskiemu, jak i Opoździe dobrze życzy.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.