35-lecie "Mody na sukces". Brooke wciąż taka sama. Jej serialowi partnerzy jak wino. Co z Donną?

Pierwszy odcinek "Mody na sukces" został wyemitowany 23 marca 1987 roku. Jak zmienili się główni aktorzy produkcji?

Więcej ciekawostek ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

O "Modzie na sukces" można śmiało powiedzieć, że to najbardziej kultowy serial w historii telewizji. 8 tys. odcinków przedstawiających intrygi i wielkie namiętnośc - telenowela zaczęła być nadawana 35 lat temu. Dla wielu występujących w niej aktorów plan zdjęciowy stał się niemal domem. Sprawdziliśmy, jak przez te wszystkie lata zmienili się bohaterowie "Mody na sukces".

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach i serialach

Steffy Forrester

W córkę Ridge'a i Taylor wcieliła się Jacqueline MacInnes Wood. W serialu występuje od 2008 roku. W zeszłym roku aktorka powitała na świecie drugie dziecko. Jak wygląda aktualnie? Nieco zapuściła włosy i postawiła na refleksy. Na jej Instagramie możemy zauważyć, że pokochała podróże.

Jacqueline MacInnesJacqueline MacInnes screen youtube.com instagram.com/ jacquelinemwood_1

Brooke Logan

Postać Brooke jest w telenoweli od samego początku. Katherine Kelly Lang zdobyła dzięki tej roli olbrzymią rozpoznawalność. W 2002 roku otrzymała nominację do nagrody Daytime Emmy. Wolne chwile spędza na grzbiecie swojego wierzchowca, którym chwali się w social mediach.

Kelly LangKelly Lang eastnews.com instagram.com/ katherinekellylang

Ridge Forrester

Ronn Moss wcielił się w jednego z głównych bohaterów. Aktor na planie "Mody na sukces" spędził 25 lat. Z produkcji odszedł w 2012 roku. Fanki wciąż są zdania, że mężczyzna jest bardzo przystojny. Przyznać można, że jest człowiekiem wielu talentów, który kocha szeroko pojętą kulturę i modę

Ronn MossRonn Moss eastnews.com

Eric Forrester

John McCoock sławę zdobył dzięki roli Erica Forrestera, który był głową rodziny projektantów mody. Romansował z wieloma kobieta z rodziny Longów. Z jego mediów społecznościowych możemy się dowiedzieć, że jest dumnym dziadkiem, ojcem i na stałe związał się z Laurette Spang-McCook.

John McCookJohn McCook instagram.com / johntmccook scree youtue.com

Stephanie Douglas Forrester

Susan Flannery zagrała w filmie katastroficznym Johna Guillermina "Płonący wieżowiec" ze Steve’em McQueenem. Produkcja przyniosła jej Złoty Glob, ale i tak sławę zawdzięcza przede wszystkim roli Stephanie z "Mody na sukces". Aktorka po 50 latach w branży zdecydowała się odejść na zasłużoną emeryturę. 

Susan FlannerySusan Flannery eastnews.com

Bill Spencer Jr.

Donald Diamont od 2009 roku wciela się w rolę syna Billa Spencera Sr. Aktor w 2018 roku został zaproszony do włoskiego "Tańca z Gwiazdami", gdzie po raz kolejny podbił serca fanów. Prywatnie jest ojcem trójki dzieci. Na Instagramie chętnie pokazuje, jak spędza czas z bliskimi.

Donald DiamontDonald Diamont Instagram @dondiamont

Donna Logan

Jennifer Gareis wcielała się w rolę siostry Brooke Logan. Aktorka skończyła 51 lat i ma na koncie udział w wielu hitach kina. Miłośniczka życia dzieli się życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Jak możemy zauważyć, pokochała kajaki i sporty wodne.

Jennifer Gareis w rolę Donny Logan Forrester Barber wcielała się dopiero od 2006 roku. Aktorka od najmłodszych lat wykorzystywała swój atut, którym jest uroda - startowała bowiem z konkursach piękności, i to z powodzeniem. Zdobyła koronę Miss Nowego Jorku w 1994 roku i reprezentowała ten stan w wyborach Miss USA.  Rola w 'Modzie' nie jest jedyną, która przyniosła jej rozpoznawalność. Wystąpiła w innej operze mydlanej, 'Żar młodości'. Choć jej uroda blond piękności na to nie wskazuje, aktorka ma włoskie korzenie, jej prababcia pochodzi z Sycylii, z Militello in Val di Catania. Miasto odznaczyło aktorkę honorowym obywatelstwem. Jennifer Gareis w rolę Donny Logan Forrester Barber wcielała się dopiero od 2006 roku. Aktorka od najmłodszych lat wykorzystywała swój atut, którym jest uroda - startowała bowiem z konkursach piękności, i to z powodzeniem. Zdobyła koronę Miss Nowego Jorku w 1994 roku i reprezentowała ten stan w wyborach Miss USA. Rola w "Modzie" nie jest jedyną, która przyniosła jej rozpoznawalność. Wystąpiła w innej operze mydlanej, "Żar młodości". Choć jej uroda blond piękności na to nie wskazuje, aktorka ma włoskie korzenie, jej prababcia pochodzi z Sycylii, z Militello in Val di Catania. Miasto odznaczyło aktorkę honorowym obywatelstwem.  Mat. prasowe/ PR Photos

Kolejne odcinki "Mody na sukces" są cały czas kręcone. Zdjęcia na chwilę przerwano z powodu pandemii COVID-19, ale wszystko wróciło już na odpowiednie tory. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.