Doda jak w "Mask Singer". Założyła na galę strój, w którym nie mogła się sama poruszać

Doda nie od dziś lubi, gdy wokół niej dużo się dzieje. Przypomniała swoją stylizację z 2009 roku. Powiedzieć o niej oryginalna, to nic nie powiedzieć.

Więcej informacji o gwiazdach znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Doda niejednokrotnie zwracała na siebie uwagę strojem. Na oficjalne wyjścia często wybiera stylizacje, które podkreślają jej figurę. Miała to w zwyczaju od dawna. Ostatnio artystka przypomniała jeden z najbardziej szokujących strojów w jej karierze, którym była... bomba.

Zobacz wideo Doda ubrała wielkanocną choinkę

Doda lata temu poszła na czerwony dywan w stroju bomby. Jak w "Mask Singer"?

W 2009 roku Doda brała udział w gali Europejskich Nagród Muzycznych MTV, która odbywała się w Berlinie. Wówczas piosenkarka postanowiła wszystkich zaszokować i założyła specjalnie zaprojektowane dla niej przebranie bomby. W tym stroju nie było widać ani twarzy, ani rąk. Z okrągłej kuli wystawały jedynie nogi. Rabczewska przypomniała tę pamiętną stylizację swoim fanom, publikując zdjęcie sprzed 13 lat. Ten pomysł od razu skojarzył jej się z nowym programem TVN - "Mask Singer". Z właściwym sobie humorem nazwała się nawet "prekursorką".

Wymyśliłam "Mask Singer", zanim to jeszcze było modne. Nie musicie mi dziękować. Taki los prekursorki. 2009 rok, MTV Music Awards Berlin. Zajęłam wtedy drugie miejsce w całej Europie. Niestety, dla Polski był to pierwszy (poza Edyta Górniak na Eurowizji) i ostatni raz - napisała na Instagramie.

Na InstaStories zdradziła szczegóły tamtego wieczoru. Poruszanie się w ogromnej kuli nie było łatwe. Odpowiedziała na pytania fanów.

 
Dostałam od was mnóstwo pytań, jak mi się chodziło w tej bombie (...). Wymyślając ją, nie przewidziałam kilku dosyć istotnych kwestii, jak na przykład fakt, że nie wejdę w niej do windy, nie zobaczę nic, co mam pod nogami, tzn. nie wejdę po schodach - wymieniała.

Strój przysporzył sporo kłopotów i nie mogła poruszać się samodzielnie. Mimo to nie żałuje.

Miejsce na oczy miałam tylko na wprost i jak brałam głowę w dół to widziałam po prostu czarną bombę. Nie widziałam swoich nóg, więc cały czas potrzebowałam pomocy. Było to komiczne, ale warte zachodu. Szczerze wam powiem, że miny reporterów, kiedy weszłam na czerwony dywan - bezcenne - dodała.

Doda w stroju 'sex bomby' na gali MTV Music Awards w 2009 rokuDoda w stroju 'sex bomby' na gali MTV Music Awards w 2009 roku fot. instagram.com/dodaqueen

Skoro Doda ma już takie przygotowanie, pewnie występ w "Mask Singer" nie sprawiłby jej żadnych problemów. Pamiętacie ten strój piosenkarki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.