Katy Perry zaliczyła wpadkę w amerykańskim "Idolu". Na scenie pękły jej spodnie. Ale obciach

W ostatnim odcinku widownia amerykańskiego "Idola" nie mogła opanować śmiechu. Wszystko za sprawą wpadki, jaka przydarzyła się Katy Perry. Podczas występu wokalistce pękły spodnie.

Więcej aktualnych informacji ze świata muzyki znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Na ostatnim usg córeczka Katy Perry pokazała jej środkowy palec

Program "American Idol" wciąż jest jednym z największych hitów amerykańskiej telewizji. Pomimo wielu lat emisji, muzyczne talent show nadal przyciąga przed ekrany miliony widzów. W jury zasiadają takie gwiazdy muzyki, jak Luke Bryan, Lionel Richie i Katy Perry. Podczas występu w ostatnim odcinku wokalistka zaliczyła małą wpadkę.

Katy Perry zaliczyła wpadkę w "Idolu". Na scenie pękły jej spodnie

Podczas ostatniego odcinka amerykańskiego "Idola" Luke Bryan i Lionel Richie wykonywali piosenkę Katy Perry "Teenage Dream". W pewnym momencie wokalistka postanowiła do nich dołączyć. Występ urozmaiciła tanecznymi ruchami, które niestety doprowadziły do małej wpadki. Piosenkarce pękły skórzane spodnie. Pozostali jurorzy i zgromadzona w studiu publiczność nie ukrywali rozbawienia.

Koncert jest oficjalnie zakończony - zażartował Lionel Richie.

Katy Perry zwróciła się po pomoc do ekipy technicznej. Panowie zakleili spodnie wokalistki za pomocą żółtej taśmy. "Naprawiony" outfit piosenkarki prezentował się jeszcze bardziej ekstrawagancko.

 

Amerykański "Idol" - historia

Program "American Idol" jest emitowany w Stanach Zjednoczonych od 2002 roku. Wszystkie edycje prowadził Ryan Seacrest. Dzięki udziałowi w talent show sławę zyskało wiele gwiazd, takich jak Kelly Clarkson, Carrie Underwood, Jennifer Hudson, Jordin Sparks czy Adam Lambert. Przez 15 sezonów hit gościł na antenie stacji Fox, jednak w 2018 roku emisję przejęła ABC. W lutym 2022 roku zadebiutowała 20. odsłona talent show.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.