Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski jednak razem? Te zdjęcia mówią wiele

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się kilka miesięcy temu. W ostatnim czasie oboje opublikowali na Instagramie zdjęcia wskazujące na to, że ich drogi wciąż się przecinają.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska przez kilka lat tworzyli zgraną parę. Wszystko zmieniło się w zeszłym roku, kiedy to w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia o ich rozstaniu. Od tamtej chwili minęło już kilka miesięcy i wiele wskazywało na to, że prywatne drogi aktorów rozeszły się na dobre. Ich ostatnie zdjęcia na Instagramie wskazują jednak na coś innego. 

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski zdradza sekrety związku z Gąsiewską. "Śniadania są jej konikiem"

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski jednak razem?

Drogi pary znowu się zeszły, jednakże jedynie na polu zawodowym. Gąsiewska opublikowała kadry prosto z planu nowej produkcji, w której bierze udział, czyli filmu "Święta inaczej". Zdjęcia z tego samego planu filmowego opublikował również Zdrójkowski. Oznacza to, że na ekranie będzie można zobaczyć dawną parę, a wiadomość ta z pewnością ucieszy ich fanów.

 
 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - jak się poznali?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl". Produkcja emitowana w latach 2011-2020 połączyła dwójkę młodych aktorów, którzy przez cztery lata angażowali się we wspólne projekty, aktywnie udzielali w mediach społecznościowych i bywali na branżowych wydarzeniach.

Zakończenie miłosnej relacji zbiegło się w czasie z ostatnią edycją "Tańca z Gwiazdami", kiedy media obiegły zdjęcia paparazzi po finałowym afterparty, na których uwieczniono Gąsiewską w śmiałych objęciach z jednym z tancerzy, Jakubem Lipowskim. Krótko po tym okazało się, że związek młodych gwiazd się rozpadł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.