Synowie Karoliny Malinowskiej wzięli udział w Dniu bez plecaka. W co zapakowali książki do szkoły? Padniecie

Dzień bez plecaka to zwyczaj, który jest bardzo popularny w USA. Ostatnio stał się też viralem na TikToku. Teraz przywędrował także do polskich szkół, a synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka chętnie wzięli w nim udział. Z czym chłopcy poszli na lekcje?

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

"No backup day" to prawdziwa rozrywka dla amerykańskich uczniów, a teraz także i dla polskich. W tym dniu dzieciaki zostawiają swoje torby i plecaki w domu, a książki i przybory szkolne przynoszą w ich zamiennikach. Zabawa polega na tym, żeby wykazać się oryginalnością i kreatywnością. Kiedy obchodzi się Dzień bez plecaka? Ta decyzja zależy już od samorządu szkolnego, ale najczęściej wybiera się daty na przełomie marca i kwietnia. Karolina Malinowska pochwaliła się na Instagramie, że jej synowie także dołączyli do akcji. 

Zobacz wideo Karolina Malinowska zdradziła, na co jej syn wydał komunijne pieniądze

Dzień bez plecaka. Uczniowie przychodzą do szkoły z taczkami, koszami na śmieci czy skrzynkami po piwie

Gwiazda udostępniła zdjęcie swoich synów na InstaStories. Widać, że chłopakom pomysł na dzień bez plecaka bardzo przypadł do gustu .

Synowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera JaniakaSynowie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka Fot. screen Instagram.com/karolinamalinowska_official

Chłopcy zamiast plecaka postawili na koszyk zakupowy oraz skrzynkę narzędziową. I tak wybrali się do szkoły. Inni uczniowie na zastępstwo plecaka wybierają wózki sklepowe, walizki podróżne, chlebaki, ale czasem mają jeszcze bardziej zwariowane pomysły jak np. skrzynka po piwie, taczki czy kosze na śmieci.

Olivier Janiak z synamiOlivier Janiak zapozował z synami. To niecodzienny widok

Trzeba przyznać, że pomysł na Dzień bez plecaka sprzyja kreatywności i dobrej zabawie. No i szykowanie się do szkoły nie kojarzy się w tym przypadku z obowiązkiem. 

Karolina Malinowska to polska modelka, aktorka i osobowość telewizyjna. W 2003 roku poślubiła dziennikarza i prezentera Oliviera Janiaka. Para ma trzech synów: Fryderyka, Christiana i Juliana. 

Więcej o: