Olivier Janiak zapozował z synami. Odpoczywają w słonecznych Włoszech. To niecodzienny widok

Olivier Janiak nie należy do gwiazd, które dzielą się każdym momentem życia prywatnego w sieci. Zdjęcie z synami, które opublikował na Instagramie, to miła niespodzianka.

Bądź na bieżąco. Więcej o dzieciach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Olivier Janiak to jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów telewizyjnych. Od lat prowadzi program "Co za Tydzień". Brał także udział w licznych kampaniach reklamowych znanych marek. Wygrał pierwszą edycję "Tańca z Gwiazdami". W 2002 r. na planie "CzT" poznał modelkę Karolinę Malinowską. Wtedy nie zaiskrzyło między nimi. Dopiero w 2003 roku spotkali się po raz kolejny i po trzech miesiącach wzięli ślub. Mają synów: Fryderyka, Christiana i Juliana.

Zobacz wideo Olivier Janiak ofiarą PKP

Olivier Janiak pokazał synów. Są już naprawdę duzi

Dziennikarz rzadko publikuje rodzinne fotografie w mediach społecznościowych. Zdarzają się wyjątki i są to głównie zdjęcia z wakacji czy wyjazdów. Janiak obecnie przebywa we Włoszech, gdzie wybrał się na narty z rodziną. Nie omieszkał pochwalić się tym na Instagramie.

Słoneczko wysyłamy z wiosennej Italii - pisze dziennikarz.
 

Na zdjęciu brakuje najstarszego syna Fryderyka, jednak możemy zobaczyć, jak wyglądają 11-letni Christian i 9-letni Julian. Uśmiechnięci panowie pozują pod schroniskiem na stoku. Trzeba przyznać, że chłopcy z twarzy to wykapana Karolina Malinowska.

Obserwatorzy są zachwyceni zdjęciem i chłopcami. Komentarze mówią same za siebie.

Chłopcy jak malowani.
Fajne z was chłopaki.
Jesteście taką normalną, zwyczajną, nienapuszoną rodziną znaną w końcu, że aż cudną.

Olivier Janiak kilka lat temu w wywiadzie dla portalu "Baby by Ann" Anny Lewandowskiej zdradził, że razem z żoną nie planują mieć już więcej dzieci. Choć prezenter jest świetnym ojcem, przyznał, że było to dla niego wyzwanie. Dodał, że zawsze mógł liczyć na partnerkę i wychowanie dzieci, było ich wspólnym zadaniem, jednak teraz obydwoje chcą skupić się na rozwijaniu karier. Malinowska jakiś czas temu zapisała się na studia psychologiczne.