Wpadka organizatorów Miss World. I to wszystko po wygranej Karoliny Bielawskiej. Ups!

Karolina Bielawska wygrała konkurs Miss World 2021 i została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata. Organizatorzy konkursu nie popisali się jednak starannością. Zarówno na oficjalnej stronie, jak i w mediach społecznościowych pomylili nazwisko Polki.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

O Karolinie Bielawskiej mówi teraz cały świat. Sukces Polki nie przeszedł bez echa, a dzięki wygranej modelka została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą na świecie. Z pewnością jej kariera nabierze teraz tempa, a fani będą mogli oglądać ją znacznie częściej. Na stronie głównej konkursu Miss World pojawiło się już oświadczenie, w którym organizatorzy przedstawili sylwetkę zwyciężczyni. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wpadka, która przy okazji wprowadza błąd. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Beże, mnóstwo dodatków i kominek. Tak mieszka Karolina Bielawska. Turkusowy dywan? Chcemy go!

Zobacz wideo To ona została Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

Organizatorzy Miss Word zaliczyli wpadkę. Pomylili nazwisko Karoliny Bielawskiej 

Karolina Bielawska jako druga Polka w historii otrzymała tytuł najpiękniejszej kobiety świata. Lata wcześniej pisano o sukcesie Anety Kręglickiej, która była bezkonkurencyjna w 1989 roku. Bielawska najpierw zwyciężyła w konkursie Miss Polonia, ale jeszcze większe szczęście uśmiechnęło się do niej podczas 70. edycja konkursu Miss World. 

ZOBACZ: Karolina Bielawska przeszła sporą metamorfozę. Gdy zaczynała karierę, wyglądała inaczej. Co za włosy!

Wybory Miss World odbyły się w Portoryko. Gdy podano informację o tegorocznej zwyciężczyni, na stronie prestiżowego konkursu pojawił się artykuł, przedstawiający Bielawską. Jest to standardową praktyką, jednak tym razem doszło do dużej pomyłki. Nazwisko Bielawskiej zostało przekręcone, a piękną Polkę nazwano "Biewleską". 

Organizatorzy Miss Word zaliczyli wpadkę. Pomylili nazwisko Karoliny BielawskiejOrganizatorzy Miss Word zaliczyli wpadkę. Pomylili nazwisko Karoliny Bielawskiej Fot. Screen/ www.missworld.com

Ta sama sytuacja powtórzyła się w przypadku mediów społecznościowych, gdzie również widnieje błędne nazwisko. 

Organizatorzy Miss Word zaliczyli wpadkę. Pomylili nazwisko Karoliny BielawskiejOrganizatorzy Miss Word zaliczyli wpadkę. Pomylili nazwisko Karoliny Bielawskiej Fot. Instagram/ missworld

Przyjęło się, że język polski nie należy do najłatwiejszych, ale nie trzeba być poliglotą, by poprawnie napisać nazwisko zwyciężczyni. 

Joanna Opozda, Antek KrólikowskiNa jaw wyszły szczegóły dokumentów rozwodowych, jakie miała złożyć Joanna Opozda

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: