Beże, mnóstwo dodatków i kominek. Tak mieszka Karolina Bielawska. Turkusowy dywan? Chcemy go!

Od rana o Karolinie Bielawskiej rozpisują się wszystkie media nie tylko w Polsce. Piękna 22-latka z Łodzi zdobyła 16 marca koronę Miss World w 70. edycji prestiżowego konkursu. Na Instagramie można zobaczyć, jak mieszka.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Wśród wszystkich konkursów piękności Miss World jest najważniejszym wydarzeniem tego typu. 16 marca w Portoryko odbyła się 70. edycja, w której o tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie walczyły przedstawicielki 40 krajów. Dla Polaków tegoroczna rywalizacja o koronę okazała się wyjątkowo radosnym dniem, gdyż triumfowała nasza reprezentantka, Karolina Bielawska. Pochodząca z Łodzi 22-latka publikuje na Instagramie wiele treści, dzięki czemu możemy dostrzec, jak mieszka. Nietrudno zauważyć, że w przytulnych pomieszczeniach dominuje ponadczasowa klasyka.

Zobacz wideo Kasia Szklarczyk wygrała "Top Model". Wcześniej startowała w wyborach Miss World University. Co jeszcze o niej wiemy?

Sypialnia

W sypialni Karoliny Bielawskiej dominują stonowane beże oraz odcienie szarości. Tapeta w delikatny wzór doskonale współgra z ozdobnymi poduszkami w drobne geometryczne zdobienia. Sercem pokoju jest oczywiście wielkie łóżko pokryte miękkim, przyjemnym pledem.

Karolina BielawskaKarolina Bielawska Instagram @karolinabielawska

Karolina BielawskaPolka nową Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

Kuchnia 

Dzięki ujęciom, na których widoczna jest kuchnia, nietrudno zauważyć, że całe mieszkanie urządzone jest w kolorystyce opartej na beżach i brązach. Pomieszczenie połączone jest z jadalnią, w której zauważyć można eleganckie, a zarazem nowoczesne krzesła. Klasyczne meble i proste formy doskonale uzupełniają się z nowoczesnym sprzętem i wykończeniem.

Karolina BielawskaKarolina Bielawska Instagram @karolinabielawska

Karolina BielawskaKarolina Bielawska o rozstaniu z partnerem. Zdradziła powody

Karolina BielawskaKarolina Bielawska Instagram @karolinabielawska

Salon

W wyjątkowo przytulnym i eleganckim salonie uwagę zwraca przede wszystkim zdobiony kominek w rogu pomieszczenia. Nie zabrakło także dużej i skórzanej kanapy w brązowym kolorze. Ścianę dekoruje utrzymany w podobnej tonacji obraz, który nadaje wnętrzu eleganckiego charakteru. Praktycznym elementem wyposażenia, które dodaje całości nowoczesnej nuty, jest szklany stolik. Podłogę pokrywa duży dywan w kolorze ciemnego turkusu, który wraz z imponującą egzotyczną rośliną, która stoi tuż przy kominku, odpowiada za ciepłą i przytulną atmosferę w pokoju.  

Karolina BielawskaKarolina Bielawska Instagram @karolinabielawska

Karolina BielawskaKarolina Bielawska Instagram @Karolina Bielawska


Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: