"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita płakała, oglądając Miss World. Fan się wkurzył. Cięta riposta

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zna Karolinę Bielawską, a po sukcesie Polki zabrała głos w mediach społecznościowych. Przyznała, że transmisja Miss World wzruszyła ją do łez. Chwilę później posprzeczała się z internautą.

Więcej aktualnych informacji ze świata gwiazd znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Anita Szydłowska znana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była jedną z osób, która pogratulowała nowej Miss World. Na wyborach w Portoryko, które odbyły się 16 marca, Karolina Bielawska zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie. Okazuje się, że panie się znają. Była uczestniczka matrymonialnego reality-show przyznała, że uroniła łzy podczas oglądania w telewizji sukcesu Polki. Pod jej adresem szybko pojawiły się zarzuty. Postanowiła odpowiedzieć.

Zobacz wideo Karolina Bielawska w pierwszym wywiadzie po wygranej w konkursie Miss Polonia 2019

Ariana Grande, Kim Kardashian, Jennifer LopezAriana Grande ma kręcone włosy, a J.Lo nosi krótką fryzurę. Możecie się zdziwić

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia" płakała, oglądając Miss World

Anita postanowiła zabrać głos w sprawie sukcesu Polki. Na instagramowym profilu dodała informację, że Karolinę Bielawską zna osobiście, dlatego tym bardziej cieszy się z jej wygranej w konkursie piękności.

Miałam okazję kilka razy porozmawiać z Karoliną i powiem wam, że jest nie tylko piękna zewnętrznie, ale też piekielnie inteligentna. Dobro, elegancja, wielkie serce - pochwaliła Miss World na InstaStories.

Kiedy Bielawska wrzuciła na swoim profilu post z podziękowaniami, Anita także pospieszyła z gratulacjami, dodając, że był to wzruszający moment.

Nie spodziewałam się, że oglądając transmisję, aż tak się popłaczę ze wzruszenia. Karolino, zasługujesz na to jak nikt inny! Teraz usłyszy o tobie cały świat i będzie słuchał tego, jakie masz przesłanie. Stworzyłaś historię i nadal będziesz ją tworzyć, bo nie wątpię, że będziesz jedną z najlepszych Miss World w historii! Dziękuję za te wzruszenia w środku nocy - napisała Anita.

Na jej emocjonalny komentarz zareagował internauta, który uszczypliwie zarzucił jej, że są ważniejsze sprawy na świecie.

A jakie to ma znaczenie dla świata? Ludzie umierają w Ukrainie, a ty płaczesz, bo Polka została miss nic niewartego konkursu? - czytamy w komentarzach.

Anita postanowiła stanąć w obronie koleżanki.

Myślę że może pan tego nie rozumieć i nie interesować się konkursami, które mają miliony fanów na całym świecie, ale gdyby Polska wygrała mistrzostwa świata piłki nożnej, to pewnie by pan zrozumiał, a wiele kobiet zastanawiałby się, jak to jest, że kibice płaczą z radości. To historyczny sukces Polski i absolutnie trzeba to doceniać, a wzruszenia to na pewno wypadkowa wielu wspomnień - sympatii do Karoliny i dumy. Oby właśnie w dzisiejszych czasach było takich sytuacji jak najwięcej - odpowiedziała.

Dodała także, że taki sukces daje nadzieję i głos Polsce, który będzie słyszalny na całym świecie. Z kolei internaucie zarzuciła, że ukrywa się za "fejk kontem".

ZOBACZ TEŻ: Miss World 2021. Karolina Bielawska zaliczyła na scenie drobną wpadkę. "Margot Robbie, to ty?"

 

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule powyżej.

Więcej o: