Więcej informacji o gwiazdach polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl.
Joanna Opozda i Antek Królikowski od tygodni są na ustach Polaków. Wszystko dlatego, że małżonkowie rozstali się jeszcze przed tym, nim na świat przyszedł ich syn Vincent. Wszystkiemu winna ma być rzekoma zdradza aktora, który miał mieć romans z sąsiadką. Mimo że Opozda i Królikowski są aktywni w sieci (aktor udziela też wywiadów na imprezach branżowych), to do kwestii związanej z rozwodem żadne z nich się nie odniosło. Teraz jednak pojawiły się nowe informacje na temat spotkania gwiazd w sądzie.
Joanna Opozda została niedawno przyłapana przez paparazzo pod kancelarią adwokacką. Zaczęły się spekulacje, że aktorka mogła kontaktować się z prawnikiem w sprawie rozwodu. Sama zainteresowana nie komentowała, ale teraz na jaw wychodzą nowe szczegóły. Jak podaje "Świat i ludzie", gwiazda miała już złożyć papiery rozwodowe. Wedle ustaleń tygodnia pozew ma być orzeczeniem na niekorzyść jednej ze stron. Oznacza to, że Opozda całkowitą winą za rozpad małżeństwa obarcza męża. Ponadto tak sformowany wniosek dwałaby jej prawo do ubiegania się o alimenty nie tylko na syna, ale również siebie.
Skontaktowaliśmy się z Joanną Opozdą z prośbą o komentarz w sprawie. Do momentu publikacji nie odpowiedziała jednak.
Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.
Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.
Wiadomo, kto zastąpi Rosiewicza w "Tańcu z gwiazdami"! Widzowie będą bardzo zaskoczeni
UOKiK ukarał influencerów za "niedozwoloną presję na dzieciach". Bosacka: Nie bądź barankiem, nie idź z Wojankiem
Marcin Wrona trafił do szpitala. Wyjawił, co mu dolega. "Boję się"
Michał Wiśniewski i Mandaryna znów razem. Ich syn przerwał milczenie
Słyszy jedno pytanie: "Ile zapłaciłeś Książulowi?". Restaurator ujawnił prawdę o wizycie
Wydało się, że jej mąż był szpiegiem i podwójnym agentem. Aktorka przez lata żyła z nim pod jednym dachem
Druga żona Wiśniewskiego może zostać jego szóstą żoną. Gwiazdor ma też szóstkę dzieci. Gubicie się? Rozrysowaliśmy to
Weronika Rosati: Profesorowie w szkole filmowej nie byli przyjaźnie nastawieni, bo miałam więcej dorobku niż niektórzy wykładowcy
Lichtman wspomina ostatnie spotkanie z Krawczykiem. "Nie mogłem powstrzymać łez"