Na jaw wyszły szczegóły dokumentów rozwodowych, jakie miała złożyć Joanna Opozda. Antek może pójść z torbami

Joanna Opozda definitywnie kończy małżeństwo z Antkiem Królikowskim? Aktor może nie być zadowolony z dokumentów rozwodowych, które otrzyma.

Więcej informacji o gwiazdach polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl.

Joanna Opozda i Antek Królikowski od tygodni są na ustach Polaków. Wszystko dlatego, że małżonkowie rozstali się jeszcze przed tym, nim na świat przyszedł ich syn Vincent. Wszystkiemu winna ma być rzekoma zdradza aktora, który miał mieć romans z sąsiadką. Mimo że Opozda i Królikowski są aktywni w sieci (aktor udziela też wywiadów na imprezach branżowych), to do kwestii związanej z rozwodem żadne z nich się nie odniosło. Teraz jednak pojawiły się nowe informacje na temat spotkania gwiazd w sądzie.

Antek KrólikowskiJak mieszka Antek Królikowski? Spójrzcie tylko na te plakaty. Niesamowity klimat

Zobacz wideo Joanna Opozda zdecydowała się na dwuczłonowe nazwisko. "Nie dla męża"

Joanna Opozda złożyła papiery rozwodowe?

Joanna Opozda została niedawno przyłapana przez paparazzo pod kancelarią adwokacką. Zaczęły się spekulacje, że aktorka mogła kontaktować się z prawnikiem w sprawie rozwodu. Sama zainteresowana nie komentowała, ale teraz na jaw wychodzą nowe szczegóły. Jak podaje "Świat i ludzie", gwiazda miała już złożyć papiery rozwodowe. Wedle ustaleń tygodnia pozew ma być orzeczeniem na niekorzyść jednej ze stron. Oznacza to, że Opozda całkowitą winą za rozpad małżeństwa obarcza męża. Ponadto tak sformowany wniosek dwałaby jej prawo do ubiegania się o alimenty nie tylko na syna, ale również siebie. 

Skontaktowaliśmy się z Joanną Opozdą z prośbą o komentarz w sprawie. Do momentu publikacji nie odpowiedziała jednak. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: