Aneta Kręglicka reaguje na wygraną Karoliny Bielawskiej w konkursie Miss World. Ma dla niej radę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Karolina Bielawska została Miss World 2021. Tym samym dołączyła do jedynej Polki, której udało się to osiągnąć - Anety Kręglickiej. Co na to była miss?

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wielki sukces Polki w prestiżowym konkursie piękności Miss World. Po 33 latach po raz kolejny nasza reprezentantka zdobyła koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety świata. Karolina Bielawska triumfowała w Portoryko.

Zobacz wideo Aneta Kręglicka tańczy na wakacjach

Aneta Kręglicka komentuje wygraną Polki 

Co o wygranej Polki sądzi była Miss World Aneta Kręglicka? Przypomnijmy, że wygrała ona konkurs w 1989 roku. Po niej bardzo długo żadna inna Polka nie była tak bliska tytułu. Aż do teraz.

Bardzo się cieszę. To wspaniałe! Mam nadzieję, że dla Karoliny to będzie piękna przygoda życia. Niech się tym cieszy! Gratulacje! - powiedziała w rozmowie z Plotkiem Aneta Kręglicka.

Była miss ma także cenną radę dla Karoliny Bielawskiej.

Życzę, żeby traktowała tę przygodę jako dobre doświadczenie. Przy tej okazji poznawała siebie i swoje możliwości. Ale miała dystans do zamieszania, które teraz wywołała. I niech pozostanie wierna sobie.

Aneta Kręglicka wie, co mówi. Przez lata była bowiem nazywana jedną z najpiękniejszych Polek i nadal prezentuje się fantastycznie. Zaczynała jako Miss Wybrzeża, gdy miała 24 lata. Studiowała wówczas ekonomikę produkcji na Uniwersytecie Gdańskim, ale drzwi do świata show-biznesu stały przed nią otworem. W 1989 roku w Operze Leśnej podczas wyborów Miss Polonia zachwyciła wdziękiem i pewnością siebie. Wówczas sięgnęła po tytuł i nagrodę, którą była nowa toyota carina II. Jeszcze w tym samym roku poleciała do Hongkongu. Podczas konkursu Miss World okazała się bezkonkurencyjna. 

Karolina Bielawska - Miss WorldMiss World 2021. Bielawska zaliczyła na scenie drobną wpadkę. "Margot Robbie, to ty?"

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: