Karolina Bielawska przeszła sporą metamorfozę. Gdy zaczynała karierę, wyglądała inaczej. Co za włosy!

Karolina Bielawska wygrała konkurs Miss World 2021. Polka została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata. Sprawdziliśmy, jak wyglądała przed laty.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

70. edycja konkursu Miss World okazała się być dla naszego kraju wyjątkowo szczęśliwa. Koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety świata otrzymała Karolina Bielawska. W czwartek Polka została bohaterką rodzimych i światowych mediów. Sprawdziliśmy, jak wyglądała w przeszłości. Trzeba przyznać, że przeszła niemałą metamorfozę. 

Zobacz wideo Kasia Szklarczyk wygrała "Top Model". Wcześniej startowała w wyborach Miss World University

Karolina BielawskaPolka nową Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

Karolina Bielewska wcześniej wyglądała zupełnie inaczej

Karolina Bielawska pochodzi z Łodzi. 22-latka ma za sobą obroniony licencjat na kierunku nauki o zarządzaniu na Politechnice Łódzkiej. W 2019 roku zwyciężyła w konkursie Miss Polonia. Po wygranej zaangażowała się w działalność charytatywną. Jest ambasadorką akcji "Dotykam = wygrywam", skupiającej się na walce z rakiem piersi. Karolina od lat stara się pomagać innym. Zawsze robiła to z taką samą zawziętością. Zmienił się tylko jej wygląd. Kilka lat temu Bielawska była bowiem brunetką.

 

Najpiękniejsza kobieta świata od zawsze wyróżniała się urodą. Inspirowały ją niezależne kobiety, co widać na zdjęciach sprzed lat. Charyzmę i przebojowość lubiła dawniej podkreślać czerwoną, intensywną szminką.

 
 
 

Przypomnijmy, że I wicemiss 70. edycji Miss World została reprezentantka Stanów Zjednoczonych, a II wicemiss piękność z Wybrzeża Kości Słoniowej. Karolina Bielawska jest drugą Polką w historii, która wygrała konkurs. Ponad trzy dekady temu, ta sztuka udała się Anecie Kręglickiej, która skomentowała dla Plotka zwycięstwo Bielawskiej. 

Karolina Bielawska - Miss WorldMiss World 2021. Bielawska zaliczyła na scenie drobną wpadkę. "Margot Robbie, to ty?"

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: