Adriana Kalska została zapytana o rozstanie z Mikołajem Roznerskim. Jej reakcja? Konkretna

Adriana Kalska rozstała się z Mikołajem Roznerskim w połowie grudnia, o czym napisała w mediach społecznościowych. On na wszelkie pytania na ten temat odpowiadał zdawkowo. Aktorka znowu zabrała głos.

Więcej o rozstaniach gwiazd przeczytacie na Gazeta.pl

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się po prawie czterech latach związku. Jeszcze w ubiegłe wakacje media spekulowały o tym, że para zamierza wziąć ślub. Potem jednak zaczęło się mówić o kryzysie i nie bez powodu - zaraz potem wyszło, że nie są razem. 

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

Adriana Kalska o współpracy z Mikołajem Roznerskim 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski uspokoili od razu fanów, zapewniając, że rozstanie nie wpłynie na to, co aktualnie dzieje się w "M jak miłość" i że oboje nadal będą grać małżeństwo. Jak podkreśliła w rozmowie z Jastrząb Post Kalska, udaje im się zrealizować to postanowienie. Nie wadzą sobie w pracy.

Odpowiem tyle, że nam pracuje się tak, jak nam się pracowało, bo profesjonalnie podchodzimy do pracy. Nie będę nic więcej komentować, bo jasno wyraziłam się na swoim Instagramie. Proszę o uszanowanie mojej prośby.

Dziennikarka próbowała dowiedzieć się, czy Kalska w jakiś szczególny sposób świętowała Dzień Kobiet, który panie często spędzają z bliskimi im panami. I tym razem jednak aktorka nie wdawała się w szczegóły. 

Nie mam żadnych planów. Staram się dbać o siebie każdego dnia i sprawiać sobie małe przyjemności. Myślę, że tego dnia również będę to robiła. Dziękuję wszystkim za życzenia. Życzę wszystkim kobietom siły, zdrowia i radości. Tak na co dzień. I dużo miłości.

Doceniacie, że Kalska tak chroni prywatności? Wypowiedź Mikołaja na temat ich relacji obejrzycie tutaj

Zobacz też: Nowe szczegóły rozstania Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Co między nimi zaszło? "Miłość w końcu wygasła"

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.