Nowe szczegóły rozstania Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Co między nimi zaszło? "Miłość w końcu wygasła"

Związek Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej należy już do przeszłości. Aktorzy konsekwentnie milczą na temat powodów rozstania. Byli zakochani pozostają jednak serialowym małżeństwem. Produkcja "M jak miłość" ujawniła plany dotyczące wątku Izy i Marcina.

Więcej informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

W połowie stycznia media obiegła informacja o rozstaniu Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Szybko okazało się, że doniesienia są prawdziwe. Aktorka wkrótce potwierdziła krążące plotki. Nie chciała jednak rozmawiać o szczegółach rozpadu związku, ani zdradzić jego przyczyny. 

Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska?Jak mieszka Kożuchowska? W salonie szarości, ale to ściana w łazience robi wrażenie

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska. Dlaczego się rozstali?

Z oświadczenia opublikowanego na instagramowym profilu aktorki dowiadujemy się, że para rozstała się już w ubiegłym roku. Dwutygodnik "Party" dotarł do informacji, z których wynika, że powodem rozpadu związku była praca. 

W kwietniu Ada zaczęła w Krakowie zdjęcia do serialu "Papiery na szczęście", w którym gra główną rolę. Z kolei Mikołaj zaczął wyjeżdżać na Ukrainę, gdzie dostał rolę w serialu "Zniewolona". Do tego kręcił jednocześnie trzy filmy i dwa seriale, więc nie miał wiele czasu dla ukochanej. Gdy z powodu pracy zaczęli się mijać, miłość w końcu wygasła - czytamy w magazynie.

Od czasu rozstania Adriana Kalska nie pojawiła się nigdzie publicznie. Natomiast Mikołaj Roznerski, w związku z wiążącą go umową, zjawił się na premierze filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Podczas wydarzenia aktor wydawał się jednak nieco przybity i nie chciał odpowiadać na niektóre pytania dziennikarzy.

Tak naprawdę oboje mocno przeżyli to rozstanie. Adriana jest przybita i unika publicznych wyjść - dowiadujemy się z artykułu w "Party".

"M jak miłość". Co dalej z wątkiem Marcina i Izy?

Fani aktorskiej pary zastanawiają się, co będzie dalej z ich wspólnym wątkiem w serialu "M jak miłość". Granemu przez Roznerskiego i Kalską małżeństwu dopiero niedawno udało się zażegnać kryzys. Scenarzyści telenoweli uspokajają fanów. Zapewniają, że rozstanie aktorów w żaden sposób nie wpłynie na losy ich bohaterów.

Nic jednak z tych rzeczy! Żadnych zmian w związku z prywatnymi sprawami aktorów nie planujemy. Ich bohaterowie dopiero się zeszli - zdradziła magazynowi "Party" Karolina Baranowska z firmy MTL Maxfilm.

O zachowaniu pełnego profesjonalizmu na planie przekonywał też Mikołaj Roznerski. W rozmowie z reporterem Plotka aktor zapewnił, że jego rozstanie z Adrianą Kalską nie wpłynie na atmosferę na planie.  

Jesteśmy aktorami, jesteśmy profesjonalistami. W emisji jest tak, że jesteśmy razem, jesteśmy rodziną i dlaczego ma być inaczej? - powiedział serialowy Marcin.

Praca z byłym partnerem może stanowić nie lada wyzwanie. Wierzymy jednak, że aktorskiej parze uda się zachować pełen profesjonalizm, a fani "M jak miłość" mogą być spokojni o wątek Marcina i Izy.

Izabela ZeiskeIzabela Zeiske z "Gogglebox" opowiada o adopcji czterech chłopców

Więcej o: