"M jak miłość" świętuje walentynki romantycznym zdjęciem Roznerskiego i Kalskiej. Internauci są oburzeni. "Brak taktu"

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już parą od kilku miesięcy. W "M jak miłość" wciąż jednak grają zakochanych. Z okazji walentynek instagramowy profil serialu udostępnił ich wspólne zdjęcia, na których są do siebie przytuleni. Internauci są oburzeni brakiem taktu.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz  na stronie głównej Gazeta.pl

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się pod koniec zeszłego roku. Aktorzy cały czas występują razem w serialu "M jak miłość". Mało tego, grają w nim zakochaną parę. Instaramowy profil serialu z okazji walentynek dodał ich wspólne zdjęcia. Internauci są oburzeni.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski mówi o pasjach syna

Mikołaj RoznerskiMikołaj Roznerski przyłapany na randce z tancerką. Wybrali się do Paryża

Walentynkowe posty z Mikołajem Roznerskim i Adrianą Kalską

Po rozstaniu Roznerskiego i Kalskiej fani serialu zastanawiali się, jak to wpłynie na scenariusz. Producenci uspokajali, że zmiany w życiu prywatnym aktorów nie wpłyną na fabułę. Serialowe małżeństwo od dłuższego czasu nie dogadywało się najlepiej i wydawało się, że twórcy postanowili jednak doprowadzić do ich rozwodu. Iza i Marcin pokonali jednak kryzys i znów tworzą kochającą się parę. Teraz z okazji walentynek instagramowy profil "M jak miłość" udostępnił zdjęcie bohaterów, przytulonych do siebie. Do postu został dodany wymowny komentarz.

Dzień dobry. "M jak Miłość" w dniu zakochanych smakuje jeszcze lepiej. Zwłaszcza kiedy Iza i Marcin w końcu się pogodzili! Będziecie z nami wieczorem?
 

Fotografia oburzyła internautów, którzy oskarżają moderatora mediów społecznościowych o brak wyczucia. Publikowanie wspólnego zdjęcia aktorów, którzy dopiero co się rozstali, uważają za skrajnie nietaktowne.

Czemu daliście dziś akurat parę, która się w rzeczywistości rozstała?
Duży nietakt, naprawdę zero empatii. Ten, kto to wrzucił i to właśnie dzisiaj, nie popisał się. Ale jasne, reklama i kasa najważniejsza. Smutne.
Niemądre zdjęcie. Dno i brak taktu.

Niedawno wyszły na jaw powody rozpadu związku Roznerskiego i Kalskiej. Główną przyczyną miała być ciągła praca aktorów. Zakochani w pewnym momencie w ogóle nie mieli dla siebie czasu. 

Maja Hyży poroniłaHyży po raz pierwszy o sądowym starciu z Grzegorzem. I o miesiącach po rozwodzie

Więcej o: