Adriana Kalska pochwaliła się zmysłowym zdjęciem. Mikołaj Roznerski szybko zareagował

Adriana Kalska opublikowała na Instagramie wyjątkowy portret. Biało-czarna fotografia oddaje jej naturalne piękno. Mikołaj Roznerski nie mógł przejść przy zdjęciu obojętnie.

Więcej ciekawostek z świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski poznali się na planie "M jak Miłość". Choć aktor odbierany był jako amant, a kobiety u jego boku regularnie się zmieniały, to przy koleżance z serialu znalazł ostoje. Przez kilka lat para na ekranie i w życiu prywatnym była brana za wzór. Niestety, nie trwało to wiecznie. W połowie grudnia rozstali się. Powody nadal zostają tajemnicą. Jednak po serialowej Izie widać było, że sytuacja odbiła się na jej samopoczuciu. W przypadku Roznerskiego zdaje się, że było inaczej. Był już widziany w Paryżu z Anną Głogowską. O tajemniczym wyjeździe przeczytasz [tutaj]. Po dwóch miesiącach rozłąki znów ich coś połączyło. Mikołaj Roznerski zareagował na zdjęcie byłej.

Julia Wieniawa wykonała sensualny taniec w obcisłym body. Zaliczyła wpadkęWieniawa tańczy w obcisłym body i na obcasach. Nagle się odwróciła. Ups! Pokazała za dużo

Adriana Kalska w zmysłowym zdjęciu, ubrana w zapach. Mikołaj Roznerski "lubi to"

Sposobem na poradzenie sobie z rozstaniem dla Adriany Kalskiej, było usunięcie byłego z życia. I choć nadal spotykają się na planie serialu, aktorka przestała obserwować Mikołaja Roznerskiego na wszelkich social mediach. On nie wykonał takiego ruchu. Nadal obserwuje byłą partnerkę. Dodatkowo postanowił wejść z nią w interakcję na Instagramie. Aktor polubił ostatnie jej zdjęcie. Biało-czarna fotografia robi wrażenie. Bije przez nie spokój, opanowanie i naturalność. Zdjęcie przypadło do gustu wielu obserwatorom, w tym Mikołajowi Roznerskiemu.

 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie przeżywająca Adriana Kalska. Nie trzeba być jej bliskim, żeby zauważyć, że nie jest jej łatwo. Odobserując byłego partnera jasno dała znać, jaki ma do niego stosunek. On jednak postanowił jeszcze zamieszać.

Kuba Wojewódzki, Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek odgryza się Wojewódzkiemu i Rusin. Mówi też o rozwodzie z Rozenkiem

Więcej o: