Anna G這gowska komentuje zwi您ek z Miko豉jem Roznerskim? Doda豉 wymowne nagranie

Media od jakiego czasu spekuluj na temat relacji 陰cz帷ej przystojnego Miko豉ja Roznerskiego z Ann G這gowsk. Celebrytka wstawi豉 do medi闚 spo貫czno軼iowych wideo, na kt鏎ym komentuje pog這ski. Zaskoczeni?

Więcej o relacji między tancerką a aktorem przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Prasa kolorowa nie próżnuje w pisaniu coraz to nowszych newsów na temat życia uczuciowego Mikołaja Roznerskiego. "Dobry Tydzień" zdradził niedawno, że aktor już znalazł nową partnerkę i miałaby nią być Anna Głogowska. Czy tak jest w rzeczywistości? Tancerka doda豉 wymowne wideo, na którym odniosła się do sensacyjnych wieści. 

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski szczerze o wątku z byłą partnerką w "M jak miłość"

Anna Głogowska dodała nagranie. Wyszło zabawnie?

Styczeń 2022 roku był przełomowym miesiącem dla aktorskiej pary - Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. To miał być związek na całe życie. W jednym z wywiadów aktor obiecywał, że postara się, aby ta relacja była tą ostatnią, na całe życie. Niestety tak się nie stało. Rozstanie za pośrednictwem Instagrama potwierdziła aktorka, która napisała:

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem. Rozstania dla nikogo nie są łatwe.

Adriana KalskaAdriana Kalska Instastory / Adriana Kalska

Media aktualnie poświęcają sporo czasu na opisywanie prawdopodobnej relacji aktora z Anną Głogowską. Mikołaj Roznerski odniósł się do tych informacji w jednym z wywiadów. Na pytanie dziennikarza o to, czy spotyka się z tancerką odpowiedział w wymijający sposób:

Serce jest zajęte przez synka.

We wtorek tancerka dodała na InstaStories nagranie ze spaceru po leśnych dróżkach. Korzystając z uroków natury, postanowiła dodać wideo, na którym słychać ćwierkanie ptaków. Zrobiła to nie bez kozery, ponieważ gwiazda chciała się w ten sposób odnieść do plotek na temat relacji z aktorem.

Ale się rozgadały... Nareszcie jakieś sensacje na mieście... Z pierwszej ręki/dzioba. Ja np. wyraźnie słyszę: Dobry dzień - napisała pod nagraniem.

Anna GłogowskaAnna Głogowska Instagram / Anna Głogowska

Myślicie, że tancerkę i aktora łączy gorące uczucie? 

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.