Maja Hyży zwraca się do Joanny Opozdy i wali w Antka Królikowskiego. "Nie można być wypłukanym z człowieczeństwa"

Maja Hyży również postanowiła skomentować rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowkiego. Piosenkarka zdecydowała zwrócić się do aktorki. Na aktorze nie zostawiła suchej nitki.

Joanna Opozda i Antek Królikowski kilka dni temu zostali rodzicami. Dokładnie 22 lutego na świecie pojawił się ich syn Vincent. Oboje rodzice dzielili się zdjęciami wyczekanej pociechy w mediach społecznościowych i wszystko wskazywało na to, że cieszą się rodzinną sielanką. Tym większym zaskoczeniem okazały się informacje o rozstaniu pary, które pojawiły się w mediach zaledwie trzy dni po porodzie. Małżeństwo Opozdy i Królikowskiego istnieje już tylko na papierze, a jak donosi Pudelek, aktor zdążył zakochać się już w sąsiadce swojej żony - tajemniczej Izabeli.

Maja Hyży zwraca się do Joanny Opozdy i wali w Antka Królikowskiego

Zachowanie Antka Królikowskiego jest lekko, mówiąc krytykowane przez internautów, jak również gwiazdy rodzimego show-biznesu. Sylwia Bomba nazwała aktora "ch*jem". Swoje zdanie zdecydowała się wyrazić również Maja Hyży, która sama oczekuje przyjścia na świat czwartego dziecka. Piosenkarka zwróciła się do Joanny Opozdy. Nie obyło się bez pstryczka w kierunku Królikowskiego.

Joasiu, nie miałyśmy przyjemności się jeszcze spotkać, ale jeśli to prawda, co czytam, to sercem jestem z Tobą. Nie ma gorszych lęków dla kobiety w ciąży, młodej Mamy, od tych, z którymi się mierzy teraz Twoja rzeczywistość. Jesteś piękną, dzielną kobietą! Faceci ogarnijcie się. Faceci, ogarnijcie się! Nie można być całkowicie wypłukanym z człowieczeństwa - napisała Hyży.

Maja Hyży postMaja Hyży post instagram.com/majahyzy

Myślcie, że Joanna Opozda doceni słowa Mai? 

Zobacz wideo Joanna Opozda namierzyła hejterkę. "Nie mogłam uwierzyć, że ktoś może pisać tak obrzydliwe rzeczy"

ZOBACZ TEŻ: Antek Królikowski niedawno się rozstał. Z kim wcześniej był związany? Lista wybranek serca jest DŁUGA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.