Joanna Opozda i Antek Królikowski kilka dni temu zostali rodzicami. Dokładnie 22 lutego na świecie pojawił się ich syn Vincent. Oboje rodzice dzielili się zdjęciami wyczekanej pociechy w mediach społecznościowych i wszystko wskazywało na to, że cieszą się rodzinną sielanką. Tym większym zaskoczeniem okazały się informacje o rozstaniu pary, które pojawiły się w mediach zaledwie trzy dni po porodzie. Małżeństwo Opozdy i Królikowskiego istnieje już tylko na papierze, a jak donosi Pudelek, aktor zdążył zakochać się już w sąsiadce swojej żony - tajemniczej Izabeli.
Zachowanie Antka Królikowskiego jest lekko, mówiąc krytykowane przez internautów, jak również gwiazdy rodzimego show-biznesu. Sylwia Bomba nazwała aktora "ch*jem". Swoje zdanie zdecydowała się wyrazić również Maja Hyży, która sama oczekuje przyjścia na świat czwartego dziecka. Piosenkarka zwróciła się do Joanny Opozdy. Nie obyło się bez pstryczka w kierunku Królikowskiego.
Joasiu, nie miałyśmy przyjemności się jeszcze spotkać, ale jeśli to prawda, co czytam, to sercem jestem z Tobą. Nie ma gorszych lęków dla kobiety w ciąży, młodej Mamy, od tych, z którymi się mierzy teraz Twoja rzeczywistość. Jesteś piękną, dzielną kobietą! Faceci ogarnijcie się. Faceci, ogarnijcie się! Nie można być całkowicie wypłukanym z człowieczeństwa - napisała Hyży.
Myślcie, że Joanna Opozda doceni słowa Mai?
ZOBACZ TEŻ: Antek Królikowski niedawno się rozstał. Z kim wcześniej był związany? Lista wybranek serca jest DŁUGA
Kaczorowska i Rogacewicz na spektaklu Terrazzino. Niebywałe, jak się zachowali
Koterski kupił sobie nowy samochód i się zaczęło. Poszło o jego słowa o Leszczak
Teresie Lipowskiej puściły nerwy w trakcie wywiadu. "Synku..."
Tak mieszkają Krupińska i Karpiel-Bułecka. Nowoczesność w góralskim wydaniu
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli ślub kościelny. Był jak z bajki
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wyjawił, ile co miesiąc wpływa na jego konto. "To jest za mało"
Smaszcz miażdży ślub Kurzajewskiego i Cichopek. "Największy obciach w życiu"
Kurska wypaliła, że Smaszcz powinna "milczeć". Ta jej ostro odpowiedziała. "Byle kto"
Iga Świątek zaskoczyła Katarzynę Kolendę-Zaleską. "Żaden prezent tego nie przebije"