Sylwia Bomba uderza w Antka Królikowskiego po tym, jak zostawił Opozdę. "Ch*j. Co za człowiek może zrobić coś takiego?"

Nie milkną echa rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Swoje zdanie na temat postawy aktora postanowiła wyrazić Sylwia Bomba. Gwiazda "Gogglebox" nie przebierała w słowach.

25 lutego serwis Pudelek poinformował, że małżeństwo Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego istnieje jedynie na papierze. Co więcej, wyszło na jaw, że aktor znalazł już nową dziewczynę, która okazała się sąsiadką Joanny Opozdy. Świeżo upieczona mama nie spodziewała się aż takiego ciosu od ojca swojego dziecka.

Zobacz wideo Joanna Opozda namierzyła hejterkę. "Nie mogłam uwierzyć, że ktoś może pisać tak obrzydliwe rzeczy"
Izabela była sąsiadką Joanny, ale w najgorszych snach Asia nie przypuszczała, że Antek może zachować się aż tak perfidnie. Kiedy o wszystkim się dowiedziała, przestał się jakoś specjalnie ukrywać z romansem i zaczął zabierać nową ukochaną na imprezy. Przedstawił ją nawet rodzinie - tłumaczył informator serwisu.

Sami zainteresowani nie odnieśli się jeszcze wprost do medialnych doniesień, jednak zdjęcia opuszczającej szpital aktorki wraz z dzieckiem, bez Antka Królikowskiego są bardzo wymowne. Internauci nie kryją oburzenia postawą Antka. Wśród nich znalazła się również Sylwia Bomba.

Sylwia Bomba uderza w Antka Królikowskiego po tym, jak zostawił Opozdę. "Ch*j"

Zachowanie Antka Królikowskiego wobec Joanny Opozdy spotkało się z falą krytyki ze strony internautów. Co ciekawe, swoje trzy grosze postanowiła dorzucić Sylwia Bomba. Celebrytka w komentarzu pod zdjęciem na Instagramie jednego z portali w żołnierskich słowach wyraziła swoje zdanie na temat Królikowskiego.

Tylko jedno słowo dla takiego chłopca: CH** ! Piszę to, mając świadomość, jakiej wagi jest to słowo. Joasia wydawała się naprawdę złe znosić ciążę i być zagubiona przez hormony. Co za człowiek może zrobić coś takiego? Jestem zdruzgotana, co się dzieje z tymi facetami. Kobieta rodzi dziecko, jest zagubiona i obolała, a facet co? Nie ma go. Brak słów, by wyrazić moje współczucie i żal oraz pogardę dla tego typka - napisała Bomba.

Spodziewaliście się, że Sylwia tak ostro zareaguje?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.