Wyluzowana księżna Kate dokazuje na zjeżdżalni w marynarce z Zary. Cena? Bardzo przystępna

Księżna Kate wybrała się na samotną wycieczkę do Danii. We wtorek odwiedziła m.in. Uniwersytet Kopenhaski. Ponownie sięgnęła po marynarkę z sieciówki.

Księżna Kate pokazała swoją zabawną stronę podczas wtorkowej wizyty w Lego Foundation Play Lab w Kopenhadze. Zamiast zejść po schodach, zjechała na zjeżdżalni, całkowicie rozładowując napięcie, jakie towarzyszyło jej wizycie. Podczas pobytu w Danii żona księcia Williama promuje działalność charytatywną na rzecz dzieci. Wizyta jest również hołdem dla historycznych więzi Wielkiej Brytanii i Danii. Księżna chce uczcić wspólne jubileusze obu krajów - platynowy jubileusz królowej Elżbiety i złoty jubileusz królowej Danii Małgorzaty II.

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Księżna Kate brylowała w Kopenhadze w marynarce z Zary

Poza Lego Foundation Play Lab księżna Kate pojawiła się także na Uniwersytecie Kopenhaskim. Na obu wydarzeniach miała na sobie czerwoną marynarkę ze strukturalnej tkaniny z Zary, która kosztuje 60 funtów (około 300 zł), eleganckie czarne spodnie z szerokimi nogawkami i niewielką torebkę Aspinal of London. 

Księżna KateKsiężna Kate !John Sibley/WPA Pool/Shutterstock / Rex Features/East News

To nie pierwszy raz, gdy księżna sięgnęła po tę marynarkę. Już ją widzieliśmy. W lipcu 2021 roku razem z księciem Williamem i najstarszym synem księciem Georgem wybrała się na mecz Anglia - Niemcy podczas Euro 2020. Zachwyciła wtedy idealnym zestawem, który składał się z białej koszulki, czarnych spodni i wspomnianej dwurzędowej marynarki. 

Księżna Kate często wybiera ubrania właśnie tej firmy. W październiku ubiegłego roku spotkała się z czołowymi brytyjskimi badaczami na Kolegium Uniwersyteckim w Londynie. Włożyła wówczas szarą sukienkę w kratę z Zary, która posiada charakterystyczne obszerne rękawy oraz dekolt z kokardą. Kreacja księżnej wcale nie była droga. W promocji kosztowała 120 funtów. 

We wtorek w Polsce głośno było natomiast o stylizacji Agnieszki Woźniak-Starak. Prezenterka "Dzień dobry TVN" włożyła na konferencję poświęconą wiosennej ramówce stacji różową marynarkę za 15 tys. zł. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.