"Love Island". Julia z nowej edycji to klon księżnej Kate! Mają też podobne zainteresowania

Piąta edycja "Love Island" za pasem, a Polsat przedstawił pierwszą trójkę uczestników. Wśród nich znalazła się piękna Julia, która do złudzenia przypomina żonę księcia Williama - księżną Kate.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Za oknem robi się coraz bardziej wiosennie, co oznacza start nowych ramówek w telewizji i powrót ulubionych programów. Wśród nich nie zabraknie polsatowskiego "Love Island", który na antenie zagości już piąty raz. Nowy sezon startuje 28 lutego, ale stacja tydzień wcześniej uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała zdjęcia i sylwetki trzech osób, które zamieszkają w hiszpańskiej willi. Wśród nich znaleźli się trener personalny, sprzedawca samochodów oraz studentka wychowania fizycznego, która wygląda jak młodsza siostra księżnej Kate. Do tego obie panie mają niemal identyczne fryzury i są bardzo podobnego wzrostu.

Zobacz wideo Karolina Gilon pokazuje ćwiczenia na mięśnie brzucha

"Love Island". Wśród nowych uczestników jest sobowtórka księżnej Kate

Julia Muller, bo tak nazywa się "polska Kate Middleton", ma 22 lata i pochodzi z Gdańska. Na co dzień studiuje wychowanie fizyczne, kocha sport i wysiłek, trenuje piłkę ręczną. To właśnie codziennym treningom zawdzięcza umięśnioną sylwetkę. Julia przez kilka lat była w poważnym związku, po którym postanowiła zrobić sobie przerwę od randkowania. Obecnie znów jest gotowa, aby otworzyć przed kimś swoje serce. Jak czytamy na stronie "Love Island", Julia przyznała, że jest jest bardzo szczera i nie kryje emocji. Nie ma też problemu z powiedzeniem, jeśli coś jej nie odpowiada.

 

Patrząc na zdjęcie nowej uczestniczki, naprawdę trudno nie dojrzeć podobieństwo do żony księcia Williama. Mają niemal jednakowe czarujące uśmiechy i bardzo podobny kształt oczu, które księżna Kate maluje zresztą w taki sam sposób - często podkreśla je czarną kredką. Oprócz tego fryzura Julii z luźnymi lokami do złudzenia przypomina fryzurę księżnej Kate, w której możemy oglądać ją najczęściej podczas publicznych wystąpień. Obie są też wysokie - Julia mierzy 173, a księżna Kate - 175 cm wzrostu.

 

Żonę księcia Williama i Julię z "Love Island" łączą też podobne zainteresowania. Księżna Kate, chociaż ukończyła historię sztuki, przejawiała ogromny talent do sportu, a podczas studiów była kapitanką drużyny hokeja na trawie. Na początku lutego 2022 roku została natomiast królewską patronką drużyn rugby - Rugby Football Union i Rugby Football League. Obowiązki te przejęła po księciu Harrym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.