Różowa Agnieszka Woźniak-Starak zadała szyku na ramówce TVN w marynarce za 15 tysięcy złotych

Ramówka TVN przyciągnęła na czerwony dywan największe gwiazdy stacji. Na wydarzeniu pojawili się między innymi: Paulina Krupińska, czy Ewa Drzyzga, ale to od Agnieszki Woźniak-Starak fotoreporterzy nie mogli oderwać wzroku. Nic w tym dziwnego! Wyglądała obłędnie.

Więcej ciekawych newsów na temat gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Właśnie ruszyła najnowsza, bo wiosenna ramówka TVN. Stacja przygotowała z tej okazji wiele nowości programowych oraz odmienione formaty tytułów cieszących się dużą popularnością. Na oficjalnej konferencji prasowej, która przypieczętowała wiosenny sezon, nie mogło zabraknąć największych gwiazd stacji. Pojawili się m.in. Paulina Krupińska, Marcin Prokop, czy Dorota Wellman. Jednak naszą szczególną uwagę przykuła Agnieszka Woźniak-Starak, która wybrała na tę okazję oszałamiającą stylizację. Dziennikarka od lat trzyma rękę na modowym pulsie, więc i tym razem postawiła na ultramodną stylizację. Całość robi wrażenie.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska komentuje wywiad Dykiel. Odniosła się też do zachowania Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w wiosennej stylizacji. Wybrała marynarkę polskiej projektantki

Dziennikarka telewizyjna chętnie nosi rzeczy od polskich projektantów. W czasie prowadzenia programu śniadaniowego można było ją zobaczyć w projektach Magdy Matyi, czy Vicher. Tym razem gospodyni "Dzień dobry TVN" wybrała marynarkę od Magdy Butrym, która na oficjalnej stronie sklepu projektantki kosztuje aż 14 150 złotych. Trzeba przyznać, że jest to dość zawrotna suma, jak za samą marynarkę. 

Marynarka Magdy ButrymMarynarka Magdy Butrym strona: magdabutrym.com / screen

Dobrała do niej bluzkę z przepiękną, ogromną różą tej samej projektantki oraz spodnie jeansowe przed kostkę w stylu szalenie modnych szwedów. Całość prezentowała się obłędnie także za sprawą świetnych dodatków. Look podkręciła różowymi szpilkami w szpic oraz zadziorną fryzurą z grzywką.  

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Adam Jankowski/REPORTER / ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Nie da się ukryć, że dziennikarka wie, co w modowej trawie piszczy. Lubicie styl Agnieszki Woźniak-Starak?

Więcej zdjęć Agnieszki Woźniak-Starak znajdziecie w naszej galerii na górze artykułu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.