Znamy szczegóły podróży poślubnej księżnej Kate i księcia Williama. Było romantycznie. Jadalnia nad oceanem

Minęło już ponad dziesięć lat odkąd księżna i książę Cambridge wzięli ślub. Niedawno w mediach pojawiły się nowe szczegóły dotyczące ich podróży poślubnej na Seszele. Będziecie zaskoczeni!

Więcej aktualnych informacji o rodzinie królewskiej przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Księżna Kate i książę William w 2021 roku świętowali dziesiątą rocznicę ślubu. Biorąc pod uwagę tę okazję, media zaczęły zasypywać czytelników coraz to nowszymi doniesieniami dotyczącymi zarówno wesela, jak i podróży poślubnej królewskiej pary. Małżeństwo postanowiło spędzić urlop na Seszelach, w luksusowym kurorcie. To miejsce zaskoczyło ich pod wieloma względami i sprawiło, że podróż poślubna była bajkowa i romantyczna.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William mają konto na YouTube. Zobacz ich pierwszy filmik!

Podróż poślubna księżnej Kate i księcia Williama. Poznaj nieznane szczegóły

Seszele są dość popularnym miejscem na wypoczynek, z którego korzystają gwiazdy i celebryci. Swoją podróż poślubną odbyła tam między innymi Agnieszka Kaczorowska z Maciejem Pelą czy Amal i George Clooneyowie. Można uznać, że para królewska w wyborze celu podróży nie była osamotniona. Jak podaje portal marieclaire.com, Kate i William się w tamtym czasie w ekskluzywnym kurorcie. Mieli do dyspozycji apartament zaprojektowany specjalnie dla nowożeńców, który kosztuje około dziesięciu tysięcy funtów za noc. 

 

Mogli liczyć na jeden z najbardziej luksusowych miejsc. Czas spędzony w ośrodku był dla świeżo upieczonej pary naprawdę niesamowity, ponieważ cieszyli się iść królewską obsługą. Apartament posiadał specjalną jadalnię nad oceanem, która oświetlana była blaskiem świec. Według portalu hellomagazine.com Cambridge'owie spędzali tam romantyczne wieczory o zachodzie słońca.

Podczas podróży poślubnej mieli również osobistego szefa kuchni. Ich posiłki były przygotowane z najwyższej jakości produktów, a ich koszt wynosił średnio około pięciu tysięcy funtów. Korzystali także z baru plażowego, który oferuje m.in. pizzę oraz przekąski z grilla.

Oprócz jedzenia można także zadbać o ciało. Kurort ma w swojej ofercie ekskluzywne usługi SPA. Księżna Kate i książę William z pewnością przeżyli wspaniały czas i zrelaksowali się po weselnej krzątaninie w iście bajkowej scenerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.