Britney Spears wydaje autobiografię. Zarobi na niej krocie. Więcej dostali jedynie Obamowie

Britney Spears właśnie podpisała kontrakt wydawniczy na opublikowanie autobiografii. Gwiazda popu zarobi grube miliony.

Więcej na temat zagranicznych gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Ubiegły rok był dla Britney Spears szczególnie ważny. Artystka po 13 latach wydostała się spod kurateli ojca. Sądowa batalia znacząco wpłynęła na obecność księżniczki popu w mediach. Teraz kulisy sprawy będziemy mogli poznać u samego źródła, bowiem Spears zdecydowała się na wydanie autobiografii.

Zobacz wideo #FreeBritney. Jak wygląda sytuacja Britney Spears i o co walczy ikona popu?

Britney Spears wydaje autobiografię. Wydawnictwo zapłaciło jej ogromne pieniądze!

Według serwisu Page Six artystka podpisała kontakt z Simon & Schuster. Wielu wydawców starało się o podpisanie umowy z Britney, ale to właśnie wymienione wydawnictwo zaoferowało najkorzystniejsze warunki. Jak donosi informator portalu, Spears otrzyma za autobiografię ogromną kwotę, bo aż 15 milionów dolarów. W przeszłości jedynie Obamowie otrzymali większe pieniądze za podpisanie kontraktu wydawniczego.

To jedna z najwyższych stawek w historii, zaraz za Obamami, którzy za swoje książki otrzymali 60 milionów. Podobną stawkę do Britney otrzymał tylko Bill Clinton w 2001 roku - donosi informator Page Six.

Jeszcze nie znamy szczegółów oczekiwanej autobiografii, ale zapewne możemy spodziewać się opowieści o kulisach niezwykłej kariery, którą zrobiła Spears. Być może artystka odniesie się do prób uwolnienia się z wieloletniej kurateli ojca i opowie o burzliwym roku 2007. Fani zakładają również, że gwiazda odniesie się do zarzutów siostry, która swoją wersję wydarzeń na temat życia Britney przedstawiła w niedawno wydanej książce.

Czekacie na autobiografię Britney Spears?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.