Xawery Żuławski usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków i jazdę pod wpływem

W październiku ubiegłego roku media informowały, że podczas zatrzymania do rutynowej kontroli Xawerego Żuławskiego, policja znalazła przy nim marihuanę.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Xawery Żuławski 14 października 2021 r. o godz. 4.50 został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej na warszawskim Wawrze. Wówczas funkcjonariusze podczas przeszukania samochodu marki Subaru znaleźli "folię z zawartością suszu roślinnego". Usłyszał już zarzuty. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy wsiadły za kierownicę pod wpływem alkoholu. Mają się za co wstydzić

Zobacz wideo Szaleńcza ucieczka pijanego kierowcy przed policyjną kontrolą zakończona na drzewie

Xawery Żuławski usłyszał zarzuty. Wiadomo, co mu grozi

Twórca "Wojny polsko-ruskiej" po raz kolejny ma konflikty z prawem. Przeciwko Xaweremu Żuławskiemu skierowano akt oskarżenia. 

Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe w Warszawie skierowała w dniu 17 lutego 2022r. akt oskarżenia przeciwko Xaweremu Żuławskiemu - przekazała Katarzyna Skrzeczkowska.

Jak wyjaśniła rzeczniczka, sprawa dotyczy zdarzenia, do którego doszło w dniu 14 października 2021r. w Warszawie. Funkcjonariusze znaleźli przy nim 0,975 grama marihuany.

Wykonane w toku postępowanie opinie potwierdziły, że substancja, którą posiadał Xawery Ż. w ilości 0,975 g netto, jest to ziele konopi innych niż włókniste - powiedziała rzeczniczka.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.