Natalia Kukulska świętuje rocznicę ślubu. Pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem i pokazała, jak spędziła czas z mężem

Natalia Kukulska świętowała 22. rocznicę ślubu. Wokalistka spędziła ten dzień w wyjątkowy sposób. Całość zrelacjonowała na Instagramie.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Natalia Kukulska jest w długim związku z Michałem Dąbrówką. Para w sobotę obchodziła 22. rocznicę ślubu. Z tej okazji ukochani sprawili sobie wyjątkowy prezent. Piosenkarka pochwaliła się nim w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Izabela Janachowska i jej mąż świętują siódmą rocznicę ślubu

Natalia Kukulska świętuje rocznicę ślubu

Związek Natalii i Michała zaczął się od przyjaźni. Poznali się w 1997 roku podczas powstawania płyty "Plus". Dwa lata później połączyła ich trasa koncertowa w Stanach Zjednoczonych. Perkusista zbliżył się wtedy do Kukulskiej. Pojawiło się uczucie, które trwa do dziś. Pobrali się 12 lutego 2000 roku. W sobotę obchodzili 22. rocznicę powiedzenia sobie sakramentalnego "tak". Gwiazda poinformowała fanów o jubileuszu poprzez udostępnienie na Instagramie zdjęcia dwóch kubków, na których widzimy podobiznę zakochanych. Do postu dołączyła uroczy komentarz.

22 lata! Niech się nie wysuszą za bardzo.
 

Następnie gwiazda na InstaStories podzieliła się z internautami fotografią, na której widzimy ją u boku męża. Na instagramowej relacji pokazała też, jak świętuje rocznicę. Zakochani wybrali się do salonu tajskiego masażu.

Natalia KukulskaNatalia Kukulska instagram.com/ natalia.kukulska

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka tworzą szczęśliwą rodzinę

Para wychowuje troje dzieci. W 2000 roku przyszedł na świat Jan. Pięć lat później małżeństwo przywitało na świecie Annę. Najmłodsza z trójki rodzeństwa jest Laura, która urodziła się w 2017 roku. Zakochani cenią swoją prywatność i niechętnie mówią o życiu rodzinnym, jednak zgodnie podkreślają, że są w sobie zakochani tak samo, jak na początku związku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.