Anna Lewandowska chwali się stylizacją. Czyżby w lustrze odbijało się wnętrze przedpokoju? Robi wrażenie!

Anna Lewandowska pochwaliła się stylizacją na wieczorne wyjście z przyjaciółkami. Przy okazji pokazała, jak urządzony ma przedpokój.

Bądź na bieżąco. Więcej zdjęć jak mieszkają gwiazdy znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna Lewandowska obecnie przebywa w Warszawie, gdzie zajmuję się sprawami biznesowymi swoich marek. Dzieląc się zdjęciem stylizacji na wieczór, zdradziła, jak wygląda przedpokój jej domu. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała pokój córek. Muzyka relaksująca? Chyba przerażająca

Anna Lewandowska zdradziła w jakim stylu ma urządzony przedpokój

Anna Lewandowska dzieli życie między Polską a Niemcami. W każdym z tych krajów Lewandowscy mają nieruchomość, w której pomieszkują. Wiadomo, że są właścicielami apartamentu w Warszawie oraz domu na Mazurach. Małżeństwo raczej nie chwali się wnętrzem swoich posiadłości, można jednak dostrzec urywki tego, jak mieszkają, na zdjęciach, które publikują na Instagramie. Ostatnio można było zobaczyć, jak wygląda kuchnia sportowców, w której króluje drewno, szarość i czerń oraz pokój Klary

Tym razem Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy, przy okazji dzielenia się stylizacją. Na InstaStories gwiazda mówiła o pracowitym dniu, ale też o wieczornym spotkaniu z przyjaciółkami. Zaprezentowała wieczorną stylizację na wyjście na miasto. Bizneswoman miała na sobie buty oficerki, czarne spodenki, top z głębokim dekoltem i krótką marynarkę w serduszka. Jako dodatek wybrała klasyczną torebkę Chanel. Co ciekawe, w ciągu dnia wyglądała niemal identycznie. Jednak zamiast bluzki z dekoltem miała golf. Ale to nie stylizacja wzbudza tutaj najwięcej emocji. Na zdjęciu widać przedpokój apartamentu, w pełnej okazałości! 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. @annalewandowskahpba

Stylistyka przedpokoju jest bardzo spójna z kuchnią Lewandowskich. Tutaj też przeważa drewno i czerń i szarość. Możemy dostrzec ogromne szare płytki, drewnianą szafę i czarne ściany. Z sufitu zwisają rattanowe lampy, a na podłodze widzimy pufy z tego samego materiału. Z boku zdjęcia można dostrzec wózek dla dziecka, zapewne Laury, młodszej córki Ani i Roberta. Zwieńczeniem przedpokoju jest ogromne lustro, w którym gwiazda chętnie robi zdjęcia stylizacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.