Anna Lewandowska spędza czas w pokoju Klary. Pięknie go udekorowała. Spójrzcie na te urocze meble

Klara Lewandowska od najmłodszych lat ma sporo zajęć. Dziewczynka dużo się uczy, ale też ma czas na zabawę. Anna Lewandowska zadbała o to, by połączyć przyjemne z pożytecznym i przy okazji pokazała pokój córki.

Więcej informacji o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Mogliśmy się przekonać, że córka Anny i Roberta Lewandowskich to wyjątkowo utalentowane dziecko. Klara, która nie ma jeszcze pięciu lat, umie pływać, robić zdjęcia, grać na pianinie, ćwiczy karate, a także mówi w trzech językach - polskim, angielskim i niemieckim. Niedawno zaczęła też swoją przygodę z baletem, tenisem, a także nartami. Trenerka nawet zaczęła zastanawiać się, czy nie przelewa na dziecko swoich niespełnionych ambicji. Anna Lewandowska stara się jednak zachować umiar i ostatnio chciała odwołać lekcję języka angielskiego.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała pokój córek. Muzyka relaksująca? Chyba przerażająca

Anna Lewandowska pokazała pokój Klary

Trenerka informowała w mediach społecznościowych, że jej córka spędziła kilka dni na nartach. Pojechała tam z dziećmi z przedszkola, do którego chodzi. Okazuje się, że choć dziewczynka miała za sobą kilka intensywnych dni, to postanowiła, że nie będzie odpuszczać lekcji języka obcego.

Klara właśnie wróciła z nart! Przedszkole zorganizowało im zajęcia sportowe i całe dnie spędzają na stoku. Myślałam, że wróci padnięta i chciałam nawet odwołać jej lekcję angielskiego, ale ona traktuje te lekcje jako zabawę. Dopiero co wróciła, a już rozwiązuje zadania domowe i za chwilę połączy się z lektorką na 25-minutową lekcję. Czemu jak ja byłam mała, nie było takich rozwiązań - napisała na Instagramie.

ZOBACZ: Balet, karate, a teraz tenis. Klara ma kolejne zajęcie. Anna Lewandowska: Czy nie przenoszę na nią niespełnionych ambicji?

Anna Lewandowska uwieczniła moment, w którym siedzi obok córki i pomaga jej w nauce. Przy okazji zaprezentowała pokój czterolatki. Trenerka już kilka razy zdradzała, jak wyglądają zakamarki w jej domu, także w pokoju dziecka. Tym razem jednak pokazała go z innej perspektywy. Pomieszczenie jest jasne i przestronne, co zapewne udało się osiągnąć dzięki jasnej tapecie i dywanowi, a także sporym oknom. W pokoju znalazł się stolik z krzesłami, łóżeczko, w którym zapewne śpi młodsza córka Lewandowskich, Laura, rattanowy fotel, masa pluszaków i zabawkowa kuchenka. Może Klara w przyszłości zostanie kucharką? Podoba wam się to pomieszczenie?

Anna Lewandowska, Klara LewandowskaAnna Lewandowska, Klara Lewandowska Facebook/healthyplanbyann

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.