Więcej newsów na temat brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziecie na Gazeta.pl
O tym, że księżna Kate nie była zbytnio lubiana w szkole, mówiło się od dawna. Teraz te plotki powróciły, za sprawą filmiku na temat jej relacji z przyjaciółmi Williama, którzy jak twierdzi tiktokerka znana pod pseudonimem Tishtoking, byli grupą snobistycznych i przewrażliwionych dzieciaków nielubiących księżnej Oxfordu. Według jej doniesień to dzięki staraniom Carole Middleton, żona Williama otworzyła się na znajomości z wyższych sfer.
Jak się okazuje, decyzja o wyjściu za mąż za księcia Cambridge była dla niej bardzo trudna nie tylko ze względu na nowe środowisko, ale także brak wsparcia przyjaciół księcia Williama oraz słabych znajomości. Jeden z fanów użytkowniczki TikToka zapytał ją, czy mogłaby zrobić filmik na temat antypatii przyjaciół syna księżnej Diany w stosunku do Kate Middleton. Według "ekspertki od royalsów" droga księżnej Kate od poznania przyszłego męża od początku nie była usłana różami.
Kate trochę się bała wejść do rodziny królewskiej — rozpoczęła tiktokerka.
Przyjaciele Williama to grupa snobów i przewrażliwionych na swoim punkcie osób.
Jak udało jej się stwierdzić, to dzięki uporowi jej mamy udało się zyskać jakąkolwiek przychylność ze strony prestiżowych znajomych.
Mimo jej usilnych starań i byciu, jak twierdzą komentujący "karierowiczką", nie zyskała sympatii celebrytów i gwiazd, którzy wyśmiewali ją i obracali się przeciwko niej. Po czasie stworzyła małą grupkę znajomych, ale nie cieszyła się taką miłością i zaufaniem innych, jak księżna Diana, która miała solidne wsparcie przyjaciół i wpływowych znajomych.
Fani wideo udostępnionego przez kobietę nie szczędzili słów krytyki i wystosowali ciekawe porównanie w stosunku do mamy księżnej Kate, Carole Middleton. Napisali:
KONTROLA, jaką miała jej mama na nich. Ciekawe, czy wyszłaby za Williama, gdyby nie presja jej matki? Jej mama nie jest wcale lepsza niż Firma [okr. rodziny królewskiej].
Mama Kate wydaje się być brytyjską wersją Kris Jenner.
Nie brakowało także odniesień do bycia "karierowiczką":
Nie lubili jej dlatego, bo wiedzieli o tym, że ona i jej siostra są karierowiczkami. Były określane mianem "Wisteria sisters" (okr. karierowiczek nadane przez osoby z kręgów arystokratycznych).
Wiele osób pisało także o tym, że współczują księżnej zagubienia oraz bycia w rodzinie królewskiej.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Gwiazdy na Balu Fundacji TVN. Wojciechowska zachwyciła, Rozenek z okazałym dodatkiem
Miała być "10 lat młodsza w 10 dni". Efekt metamorfozy zadziwił nawet prowadzącą
To oni zwyciężyli w "Afryka Express". Nikt nie spodziewał się takiego finału
Natalia Szroeder postawiła na ostre cięcie. Fryzjer gwiazd mówi o hitowej grzywce
Widzowie pokochali jej rolę w "Złotopolskich". Teraz niemal nie pojawia się przed kamerami
Chwilę po śnieżycy Wachowicz pokazała, co zastała przed domem. Maszyna do odśnieżania poszła w ruch
Wielkie emocje w półfinale "The Voice of Poland". Znamy finalistów!
Wnuczka Johna F. Kennedy'ego jest śmiertelnie chora. "Może utrzyma mnie przy życiu przez rok"
Afera po finale "Top Model". Agencja modelingowa wydała mocne oświadczenie. Jest reakcja Michała Kota