Olga Semeniuk z PiS atakuje Kasię Tusk za drogą torebkę. W komentarzach dostaje w twarz Pegasusem i mailami Dworczyka

Kasia Tusk od kilku dni trenduje na Twitterze. Powód? Internauci wytykają jej, że, gdy w Polsce szaleje inflacja, ona chwali się w sieci horrendalnie drogą torebką.

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Kasia Tusk pochwaliła się ostatnio niebotycznie drogim prezentem od Stanisława Cudnego. Para jest razem od 14 lat i wspiera się w trudnych chwilach, a tych ostatnio miała niemało. Ubiegłoroczne święta Bożego Narodzenia spędzili osobno, ponieważ ich najmłodsza córka zachorowała i trafiła do szpitala, w którym towarzyszyła jej córka Donalda Tuska. Gdy sytuacja się unormowała, mąż Kasi Tusk zaczął ją rozpieszczać. Podarował jej torebkę marki Chanel, która kosztuje około 22 tys. zł.

Zobacz wideo Ciężarna Kasia Tusk z rodziną w Toskanii

Elizabeth Duda"Europa da się lubić" przyniosła im sławę. Co robią i jak wyglądają gwiazdy show?

Burza na Twitterze o niebotycznie drogą torebkę Kasi Tusk

Gdy Kasia Tusk pokazała "chanelkę" na Instagramie, w sieci zawrzało. Na Twitterze rozpętała się burza, a internauci wytknęli blogerce, że gdy w sklepach szaleje inflacja, w górę poszły rachunki za prąd i gaz, ona chwalili się luksusowymi dodatkami, które zdecydowanie nie są na każdą kieszeń. Przy okazji dostało się Donaldowi Tuskowi, który od kilku dni jeździ po Polsce, a podczas spotkań z Polakami ubolewa nad ich trudną sytuacją.

Drożyna zabija ludzi, a Kasia Tusk zapłaciła za torebkę 30 tys. zł.
Kasia Tusk chwali się drogą torebką od męża, podczas gdy tatuś jeździ po Polsce i ukazuje "biednych" skrzywdzonych przez PiS-owski reżim. Bez komentarza - czytamy.

W córkę Donalda Tuska uderzyła też działaczka PiS Olga Semeniuk, która jest sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii oraz pełnomocnikiem rządu do spraw małych i średnich przedsiębiorstw.

Bon tonem, to niestety nie jest. To rzeczywistość opozycyjnego etsablishmentu. Tata w piekarni, która otrzymała wparcie z tarczy antykryzysowej. Jak to było? Polacy nie chcą władzy, która ma "gdzieś" ludzi ciężko pracujących - napisała.

Internauci również na niej nie zostawili suchej nitki i przypomnieli aferę z Pegasusem i mailami ministra Michała Dworczyka. Poniżej jeden z komentarzy:

Hola hola, panienko, chyba się zagalopowałaś. Naprawdę chcesz, by przypomnieć, jak żebrałaś u Michała Dworczyka państwową fuchę, bo nie masz kompetencji, by uczciwie zarabiać na życie? - pisze jeden z internautów.

Olga SemeniukAfera mailowa. Semeniuk miała pisać do Dworczyka ws. pracy w resorcie

Przypomnijmy, że reakcja fanów Kasi Tusk na Instagramie była zupełnie inna. Wiele osób zachwycił gest Stanisława Cudnego.

Więcej o: