Kasia Tusk dostała od męża prezent za 22 tys. złotych. "Marzenie mojego życia". Faktycznie, jest piękny!

Kasia Tusk pochwaliła się luksusowym prezentem od męża. Chciałaby go mieć w garderobie prawdopodobnie każda kobieta.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Kasia Tusk wiele lat temu założyła bloga, na którym promuje minimalistyczny styl życia, klasyczną modę oraz funkcjonalną aranżację wnętrz. Blogerka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a tylko na Instagramie obserwuje ją ponad 400 tysięcy użytkowników. Po ostatnim poście część z nich zaniemówiła. Córka Donalda Tuska pochwaliła się bowiem bardzo drogim prezentem, który otrzymała od ukochanego.

Zobacz wideo Ciężarna Kasia Tusk z rodziną w Toskanii

Stanisław Cudny rozpieszcza Kasię Tusk. Pochwaliła się bardzo drogim prezentem

Kasia Tusk i Stanisław Cudny są razem od około 14 lat. Para poznała się w liceum i przez dłuższy czas stroniła od życia na świeczniku. Przez kilka lat utrzymywali związek w tajemnicy, a media ominęła nawet informacja o ich ślubie. Tusk i Cudny doczekali się dwóch córek.

Ostatnio Kasia Tusk musiała zmierzyć się z problemami rodzinnymi. Najpierw niemowlę zaraziło się koronawirusem, a następnie z powodu infekcji trafiło do szpitala. Gdy panie całe i zdrowe wróciły do domu, Stanisław Cudny najwyraźniej spróbował wynagrodzić żonie stres. Córka Donalda Tuska otrzymała od niego luksusową torebkę Chanel 19. Na oficjalnej stronie marki można sprawdzić, że za ten model, który jest dostępny w 13 różnych kolorach, trzeba zapłacić sporą sumkę. "Szanelka" kosztuje bowiem około 5 700 dolarów, czyli ponad 22 tys. zł.

 
Przepiękna. Marzenie mojego życia.
Wspaniały prezent. Domyślam się, że na osłodę po ciężkich chwilach i w podziękowaniu za twój trud opieki.
Na bogato, ale z klasą, nieprzemijający wzór - czytamy w komentarzach.

Marzenie każdej kobiety?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.