Zofia Zborowska zdradziła, jak poznała Andrzeja Wronę. Żartowała: Sama na siebie poleciałabym

Zofia Zborowska wspomniała na prośbę internautki, w jaki sposób poznała męża, Andrzeja Wronę. Choć było to przez przypadek, to od razu wiedziała, że na długo zagości w jej życiu.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona poznali się w 2018 roku. Rok później stanęli na ślubnym kobiercu, a w 2021 roku na świat przyszła ich córka Nadzieja. Aktorka w ostatnim czasie zorganizowała na Instagramie Q&A, podczas którego zdradziła dokładne okoliczności zapoznania się z mężem. Choć poznali się przez przypadek, to oboje od razu czuli, że to przeznaczenie.

Zobacz wideo Zofia Zborowska pokazała ogromny przewijak dla Nadziei. Zaprojektował go Andrzej. "Ale bydle"

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-BułeckaKrupińska była w związku, kiedy poznała Karpiela-Bułeckę. Połączył ich przypadek?

Zofia Zborowska wspomina zapoznanie z Andrzejem Wroną

Zofia Zborowska dostała pytanie od jednej z internautek, w jaki sposób poznała Andrzeja Wronę. Aktorka odpowiedziała, że było to na jednej z imprez branżowych i wrzuciła fotografie z wydarzenia platformy zakupowej About You, po czym dodała z humorem:

Sama na siebie poleciałabym, szczerze mówiąc.

Zofia Zborowska Q&AZofia Zborowska Q&A fot. screen - Instagram @zborowskazofia

Zborowska nieraz podkreślała w wywiadach, że przy poznaniu przyszłego męża towarzyszyła jej intuicja podpowiadająca, że poznała człowieka, przy którym spędzi resztę swojego życia. 

Kiedy poznałam Andrzeja, zadzwoniłam do mojego taty i powiedziałam: Chcę ci tylko powiedzieć, że poznałam właśnie mojego przyszłego męża i ojca moich dzieci - wyjawiła na łamach portalu ladnebebe.pl.

Po zapoznaniu się na imprezie, Zborowska i Wrona zaczęli do siebie pisać za pośrednictwem mediów społecznościowych. Później przyszedł czas na kolejne spotkania, a do pierwszego pocałunku doszło na przyjęciu organizowanym przez Lewandowskich.

Pisaliśmy ze sobą, ale ja sobie robiłam z niego jaja. (...) Potem była druga randka, o dwunastej w nocy wyszliśmy z moim psem, a potem były urodziny Anki i Roberta Lewandowskiego. Byliśmy tam jako single, osobno. Byłam ciekawa, jak się będzie zachowywał. I tam się pierwszy raz pocałowaliśmy - mówiła Zofia Zborowska w rozmowie z Izabelą Janachowską.

Maciej Stuhr / Jerzy StuhrMaciej Stuhr opowiedział o relacji z ojcem. "Zawsze surowo komentował"

Siatkarz i aktorka po raz pierwszy pokazali się razem publicznie na Gali Mistrzów Sportu "Przeglądu Sportowego" i telewizji Polsat, która odbyła się na początku stycznia 2019 roku.

Więcej o: