Zofia Zborowska wspomina ślub. Ojciec odprowadził ją do ołtarza w rytm muzyki z "Króla Lwa": Płaczę za każdym razem

Zofia Zborowska postanowiła podzielić się z internautami fragmentem swojej ślubnej ceremonii. Uwaga, mogą przydać się Wam chusteczki.

Minął już rok odkąd Zofia Zborowska i Andrzej Wrona stanęli przed ołtarzem i zawarli związek małżeński. Para nie ukrywa swojego szczęścia i oboje często publikują romantyczne fotki, a także wyznania miłosne. Z okazji ich pierwszej oficjalnej rocznicy aktorka postanowiła podzielić się z obserwatorami cudownym wspomnieniem. Opublikowała bardzo wyjątkowy dla niej moment.

Zofia Zborowska wspomina ślub z Andrzejem Wroną

Na instagramie żony znanego siatkarza pojawił się krótki materiał wideo, który został nakręcony w dniu ich ślubu. Widzimy tylko sam początek ceremonii. Andrzej stoi niecierpliwie tuż przed ołtarzem i czeka na miłość swojego życia. Potem pojawia się piękna panna młoda, którą do pana młodego odprowadza jej ojciec. A to wszystko w rytm wzruszającej muzyki z filmu "Król Lew".

Dokładnie rok temu wyszłam za mąż za najfantastyczniejszego człowieka, jakiego dane mi było spotkać. Płaczę za każdym razem, jak oglądam ten filmik. Andrzeju, papierowa rocznica za nami! Życzę nam wielu kolejnych! KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE. PS. Tak... właśnie do tej piosenki mój prywatny Król Lew (love u Daddy) poprowadził mnie w ramiona Andrzeja - napisała wzruszona Zosia.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Zofia Zborowska wyprawiła już domówkę. Nie uwierzycie, kim są jej sąsiedzi. To jedna z popularnych par w show-biznesie

 

Dlaczego ten utwór jest tak wyjątkowy? Wiktor Zborowski podkładał bowiem swój głos pod postać Mufasy! Internautów również ogromnie wzruszyło to nagranie.

To jest takie wspaniałe.
Przepiękne i wzruszające.
Normalnie płaczę razem z Wami - pisali.

Wy również sięgnęliście po chusteczki?