Minął już rok odkąd Zofia Zborowska i Andrzej Wrona stanęli przed ołtarzem i zawarli związek małżeński. Para nie ukrywa swojego szczęścia i oboje często publikują romantyczne fotki, a także wyznania miłosne. Z okazji ich pierwszej oficjalnej rocznicy aktorka postanowiła podzielić się z obserwatorami cudownym wspomnieniem. Opublikowała bardzo wyjątkowy dla niej moment.
Na instagramie żony znanego siatkarza pojawił się krótki materiał wideo, który został nakręcony w dniu ich ślubu. Widzimy tylko sam początek ceremonii. Andrzej stoi niecierpliwie tuż przed ołtarzem i czeka na miłość swojego życia. Potem pojawia się piękna panna młoda, którą do pana młodego odprowadza jej ojciec. A to wszystko w rytm wzruszającej muzyki z filmu "Król Lew".
Dokładnie rok temu wyszłam za mąż za najfantastyczniejszego człowieka, jakiego dane mi było spotkać. Płaczę za każdym razem, jak oglądam ten filmik. Andrzeju, papierowa rocznica za nami! Życzę nam wielu kolejnych! KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE. PS. Tak... właśnie do tej piosenki mój prywatny Król Lew (love u Daddy) poprowadził mnie w ramiona Andrzeja - napisała wzruszona Zosia.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Zofia Zborowska wyprawiła już domówkę. Nie uwierzycie, kim są jej sąsiedzi. To jedna z popularnych par w show-biznesie
Dlaczego ten utwór jest tak wyjątkowy? Wiktor Zborowski podkładał bowiem swój głos pod postać Mufasy! Internautów również ogromnie wzruszyło to nagranie.
To jest takie wspaniałe.
Przepiękne i wzruszające.
Normalnie płaczę razem z Wami - pisali.
Wy również sięgnęliście po chusteczki?
Rzadki widok! Niebywałe, ile zdjęć z dzieckiem pokazała Monika Brodka. Zdradziła imię?
Królikowski chwali się rodzinnymi fotkami, ale tym razem to nie Jadzia skradła show. Wszyscy patrzą na Izabelę
Internauci rozpisują się o stylizacji żony Jana Lubomirskiego. Jest reakcja
Rozenek nadaje z Pieczonką. "Kupiłyśmy sobie kostiumy dziecięce, bo tylko takie były na nas dostępne rozmiarowo"
Zaskakująca zmiana na profilu Viki Gabor. Fani przecierają oczy ze zdumienia
W tym domu wychowała się Lewandowska. Pokazała, jak mieszka jej mama
Kiełbaski, ognisko i góralska muzyka. Tak Rozenek, Woźniak-Starak i Krupińska bawiły się w Zakopanem
Lubomirscy na spotkaniu z Bachledą-Curuś i Lesz. Spójrzcie na sukienkę hrabianki
Matylda Damięcka z mocnymi grafikami na sylwestra. Nie kryje irytacji