Zofia Zborowska wyprawiła już domówkę. Nie uwierzycie, kim są jej sąsiedzi. To jedna z popularnych par w show-biznesie

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona niedawno wprowadzili się do nowego domu. Teraz mieszkają obok znanych osób.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona po ślubie zamieszkali w jednym z warszawskich lokali (który teraz można wynająć). Choć oboje są aktywni w mediach społecznościowych, para stara się chronić swoją prywatność. Niemałym zaskoczeniem dla ich fanów był fakt, że zdecydowali się wyprowadzić pod Warszawę i zamieszkać w jednorodzinnym domu. Zofia zdążyła już pokazać niektóre wnętrza, m.in. całą zieloną kuchnię oraz obszerny taras. Małżeństwo Wron wyprawiło także już pierwszą imprezę, na której pojawiły się inne znane osoby. Okazuje się, że ich sąsiadem jest jeden z najbardziej znanych kompozytorów w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE: Zofia Zborowska pokazała kuchnię w nowym mieszkaniu. Jest piękna i inna niż wszystkie. Aktorka wybrała odważny kolor

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona mają sławnych sąsiadów

Mowa oczywiście o Piotrze Rubiku, który razem z rodziną mieszka tuż obok, więc na pierwszej parapetówce nie mogło ich zabraknąć. Agata Rubik w prezencie upiekła sernik, który zachwalał jej mąż.

Agata Rubik, Zofia ZborowskaAgata Rubik, Zofia Zborowska Fot. Zofia Zborowska - Instagram

Inni goście też zrobili Zofii i Andrzejowi prezenty. Od przyjaciół dostali duży kwiat i świeżo upieczony chleb. Mieć takich sąsiadów to prawdziwy skarb!

Zofia ZborowskaZofia Zborowska Zofia Zborowska - Instagram

Zofia ZborowskaZofia Zborowska Zofia Zborowska - Instagram

Z InstaStory Zofii możemy także dowiedzieć się, że część imprezy odbyła się w ogrodzie. A jak wiemy, zewnętrza część ich posiadłości wygląda wspaniale. To duży taras z wygodnymi fotelami i basenem.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska Zofia Zborowska - Instagram

Zofia Zborowska na bieżąco relacjonowała przebieg remontu wymarzonego domu. Na Instagramie oprowadzała obserwatorów po wnętrzach jeszcze w trakcie trwania prac. Zdradzała również, jak urządziła poszczególne pokoje. 

ZOBACZ TAKŻE: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona chcą wynająć mieszkanie. Do dyspozycji sauna i dwie loggie. Nie jest na każdą kieszeń

Zobacz wideo Pierwszy taniec Zofii Zborowskiej