Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami! Jest zdjęcie córki. "Dziś kończy tydzień". Znamy imię

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami pięknej dziewczynki, której dali na imię Nadzieja.

Córka Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony urodziła się pod koniec lipca. Świeżo upieczona mama pochwaliła się zdjęciem jednak dopiero teraz, 5 sierpnia. Para wybrała dla córeczki imię Nadzieja, które miało upamiętnić babcię aktorki.

Zobacz wideo Zosia Zborowska zmieniła fryzurę. Nie jest już blondynką

Zofia ZborowskaZborowska wspomina, czego świadkiem była podczas uroczystości kościelnej. "Myślałam, że wyjdę z siebie"

Zofia Zborowska urodziła!

5 sierpnia na Instagramie aktorki pojawiło się piękne zdjęcie świeżo upieczonej mamy z małą pociechą. Okazuje się, że Nadzieja przyszła na świat 29 lipca.

Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień - te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. Andrzej był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił. Szczerze? Nie wyobrażam sobie rodzić w innym miejscu niż w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Dziękujemy całym naszym sercem całemu personelowi - napisała dumna mama.
 

Pod koniec marca Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ogłosili, że spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka. Ich instagramowe profile od tej pory wypełniały zdjęcia ciążowe Zosi. Aktorka na bieżąco relacjonowała w sieci każdy etap swojej ciąży. Żona Andrzeja Wrony nie znosiła jej najlepiej.

Moja ciąża od początku należała do tych delikatnych. Pierwszy trymestr przepełniony był strachem, mdłościami, z którymi w żaden sposób nie mogłam sobie poradzić oraz okrutnym zmęczeniem. Musiałam leżeć plackiem przez miesiąc, zrezygnować z dwóch seriali i po prostu czekać. Gdy rozpoczął się drugi trymestr, gdzie niby jest już „bezpiecznie i fajnie", ja musiałam zderzyć się z diagnozą, która zmroziła mnie na około półtora miesiąca - wyjawiła.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona przez kilka miesięcy trzymali ciążę w tajemnicy. Jak przyznała Zborowska, na początku bali się o niej mówić. Kiedy jednak gwiazda poczuła się dobrze, zdecydowali się ogłosić światu tę wspaniałą wiadomość.

Teraz się czuję taka trochę jakby obdarta z tajemnicy, mogę już teraz na legalu sapać i pokazać wydęty bebzon - dodała.

Para również za pośrednictwem mediów ogłosiła płeć dziecka. Zofia Zborowska zapozowała w różowym dresie, a jej mąż w zielonym. Na zdjęciu świętowali obsypani confetti na różowym tle. Tym samym para obwieściła, że oczekuje narodzin córki. W połowie czerwca zaś zdradzili imię dziewczynki - Nadzieja.

Jestem spokojny, bo nasza Córcia (??) będzie miała za wzór najmądrzejszą, najśmieszniejszą i najpiękniejszą kobietę, jaka chodzi po tym świecie. Kocham Cię... yyy... znaczy was, dziewczyny - napisał.

Ślub Zborowskiej i WronyZosia Zborowska zdradziła kulisy wesela. Wiemy, co znalazło się w menu

Świeżo upieczonym rodzicom i dziecku życzymy wszystkiego najlepszego!

Więcej o: