Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami! Jest zdjęcie córki. "Dziś kończy tydzień". Znamy imię

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami pięknej dziewczynki, której dali na imię Nadzieja.

Córka Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony urodziła się pod koniec lipca. Świeżo upieczona mama pochwaliła się zdjęciem jednak dopiero teraz, 5 sierpnia. Para wybrała dla córeczki imię Nadzieja, które miało upamiętnić babcię aktorki.

Zobacz wideo Zosia Zborowska zmieniła fryzurę. Nie jest już blondynką

Zofia Zborowska urodziła!

5 sierpnia na Instagramie aktorki pojawiło się piękne zdjęcie świeżo upieczonej mamy z małą pociechą. Okazuje się, że Nadzieja przyszła na świat 29 lipca.

Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień - te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. Andrzej był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił. Szczerze? Nie wyobrażam sobie rodzić w innym miejscu niż w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Dziękujemy całym naszym sercem całemu personelowi - napisała dumna mama.
 

Pod koniec marca Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ogłosili, że spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka. Ich instagramowe profile od tej pory wypełniały zdjęcia ciążowe Zosi. Aktorka na bieżąco relacjonowała w sieci każdy etap swojej ciąży. Żona Andrzeja Wrony nie znosiła jej najlepiej.

Moja ciąża od początku należała do tych delikatnych. Pierwszy trymestr przepełniony był strachem, mdłościami, z którymi w żaden sposób nie mogłam sobie poradzić oraz okrutnym zmęczeniem. Musiałam leżeć plackiem przez miesiąc, zrezygnować z dwóch seriali i po prostu czekać. Gdy rozpoczął się drugi trymestr, gdzie niby jest już „bezpiecznie i fajnie", ja musiałam zderzyć się z diagnozą, która zmroziła mnie na około półtora miesiąca - wyjawiła.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona przez kilka miesięcy trzymali ciążę w tajemnicy. Jak przyznała Zborowska, na początku bali się o niej mówić. Kiedy jednak gwiazda poczuła się dobrze, zdecydowali się ogłosić światu tę wspaniałą wiadomość.

Teraz się czuję taka trochę jakby obdarta z tajemnicy, mogę już teraz na legalu sapać i pokazać wydęty bebzon - dodała.

Para również za pośrednictwem mediów ogłosiła płeć dziecka. Zofia Zborowska zapozowała w różowym dresie, a jej mąż w zielonym. Na zdjęciu świętowali obsypani confetti na różowym tle. Tym samym para obwieściła, że oczekuje narodzin córki. W połowie czerwca zaś zdradzili imię dziewczynki - Nadzieja.

Jestem spokojny, bo nasza Córcia (??) będzie miała za wzór najmądrzejszą, najśmieszniejszą i najpiękniejszą kobietę, jaka chodzi po tym świecie. Kocham Cię... yyy... znaczy was, dziewczyny - napisał.

Świeżo upieczonym rodzicom i dziecku życzymy wszystkiego najlepszego!